Ετήσια Προγράμματα 2022 – 2023

Έναρξης των μαθήματων στις 5/9/2022

ΠΑΙΔΙΑ

Στο Πρόγραμμα Γενικής Άθλησης  διδάσκονται τα πιο κάτω αθλήματα και διεξάγεται στον αθλητικό χώρο του σχολείου σας. Ποδόσφαιρο, Καλαθόσφαιρα, Χειροσφαίριση-Αγωνίσματα Στίβου

Στόχος του προγράμματος είναι η προ-αθλητική προετοιμασία και βασική εκπαίδευση στην τεχνική και τακτική όλων των πιο πάνω αθλημάτων, η παροχή κινήτρων για περαιτέρω ενασχόληση με τον αθλητισμό και η διαρκής βελτίωση της φυσικής κατάστασης και υγείας των παιδιών.

ΚΟΝΙΑ Δευτέρα &Πέμπτη 13:05-14:05 Καραολής  Γιάννης 99 879776
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Α΄ Δευτέρα &Πέμπτη 13:05-14:05 Χριστοδούλου Μαριάννα 99521292
ΕΜΠΑ Δευτέρα &Πέμπτη 13:05-14:05 Κοσμίδης Σαμψών 99 231374
ΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ Δευτέρα & Πέμπτη 16:30-17:30 Πελοπίδα Ερμολία 99 949203
Ι΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΦΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 13:05-14:05 Γεωργίου Ρένος 99 211900
ΑΡΓΑΚΑ Δευτέρα &Πέμπτη 15:15-16:15 Πελοπίδα Ερμολία 99 949203
ΠΟΛΥΔΥΝΑΜΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Τετάρτη& Παρασκευή 15:00-16:30 Πελοπίδα Ερμολία 99 949203
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ 12ον ΠΑΦΟΥ

GAMES,CIRCUIT,POUND,FIGHT,ZUMBA

Τετάρτη& Παρασκευή 17:00-18:00. Πελοπίδα Ερμολία 99 949203
ΤΣΑΔΑ Τετάρτη 13:05-14:05 Καραολής  Γιάννης 99 879776
ΣΚΕ ΠΕΓΕΙΑΣ Τρίτη& Τετάρτη 10:15-11:15 / 15:30 – 16:30 ΛεωνίδουΚυριάκος 99 629855
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Β΄ Τετάρτη&Σάββατο 14:30-15:30

11:15-12:15.

Καραολής  Γιάννης 99 879776
 

Γ΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΦΟΥ

Δευτέρα &Πέμπτη 16:00-17:00. Καραολής  Γιάννης 99 879776
ΠΟΛΥΔΥΝΑΜΟ ΠΑΦΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 14:30-15:30 Καραολής  Γιάννης 99 879776
ΧΛΩΡΑΚΑ Α΄ Τρίτη & Παρασκευή 13:05-14:35 Λεωνίδου Κυριάκος 99 629855
ΠΑΙΔΙΚΗ ΛΕΣΧΗ ΚΕΝΤΡΟΝ Π.Α.ΠΑΙΔΙΩΝ
TTΤΔευτέρα &Πέμπτη

Δευτέρα &Πέμπτη

14:30-15:30 Καραολής  Γιάννης 99 879776
ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑ Τετάρτη & Παρασκευή 13:05-14:05. Κοσμίδης Σαμψών 99 231374
ΚΟΥΚΛΙΑ Τετάρτη & Σάββατο 16:00-17:00/10:45-11:45 Καραολής  Γιάννης 99 879776
ΜΕΣΟΓΗ Τρίτη & Παρασκευή  13:05-14:05 Καραολής  Γιάννης 99 879776
ΤΑΛΑ Σάββατο 10:45-12:45 Γεωργίου Ρένος 99 211900
ΤIMH Σάββατο 13:00-15:00 Γεωργίου Ρένος 99 211900
ΜΑΝΔΡΙΑ Τετάρτη 13:05-15:05 Λεωνίδου Κυριάκος 99 629855
Ι΄ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΦΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 13:05-14:05 Γεωργίου Ρένος 99 211900
 
 

H Aντισφαίριση είναι ένα συναρπαστικό άθλημα, προσιτό σε αγόρια και κορίτσια ηλικίας 6 – 14 χρόνων.

Τα παιδιά που λαμβάνουν μέρος στο πρόγραμμα του Τένις θα διδαχθούν την τεχνική των διαφόρων κτυπημάτων θα αναπτύξουν τις ικανότητες και δεξιότητες τους καθώς επίσης και την βελτίωση της φυσικής τους κατάστασης.

ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ/ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΌΛΕΩΣ Δευτέρα & Πέμπτη 15:00-16:00

16:00-17:00

Στυλιανού Στέλλα 99 806496
ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΕΓΕΙΑΣ Τετάρτη & Σάββατο 14:30-15:30 /

9:00 -10:00

Στυλιανού Στέλλα 99 806496
ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΕΓΕΙΑΣ     Τετάρτη & Σάββατο 15:30-16:30/

10:00 -11:00

Στυλιανού Στέλλα 99 806496
ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ/ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΌΛΕΩΣ Τρίτη& Παρασκευή 15:00-16:00 Στυλιανού Στέλλα 99 806496
 

Ρυθμική γυμναστική είναι ένα άθλημα αποκλειστικά γυναικείο και εκτελείται τόσο ατομικά όσο και ομαδικά. Στο πρόγραμμα τα παιδιά θα διδαχθούν την τεχνική όλων των οργάνων της Ρυθμικής Γυμναστικής (ΣΤΕΦΑΝΙ, ΚΟΡΔΕΛΑ, ΜΠΑΛΑ,ΚΟΡΥΝΕΣ και ΣΧΟΙΝΑΚΙ), καθώς και τους βασικούς κανονισμούς  διεξαγωγής αγώνων.

  ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Δευτέρα &Πέμπτη 14:20-15:20 Πολεμίτου Λουΐζα 99014701
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ   Τρίτη& Παρασκευή 14:20-15:20 Πολεμίτου Λουΐζα 99014701
 
 

ΧΟΡΟΣ είναι η έκφραση της ψυχικής κατάστασης του ατόμου μέσω Ρυθμικών κινήσεων.
Με άλλα λόγια ο χορός είναι η ομιλία της ψυχής, το αποτέλεσμα αρμονικής συνεργασίας σωματικών κινήσεων ,Ψυχικού κόσμου και ρυθμικών συνδυασμών.
Το Εξειδικευμένο Πρόγραμμα του Χορού απευθύνεται σε αγόρια και κορίτσια ηλικίας 6-14 χρόνων.
Στο πρόγραμμα διδάσκονται Ελληνικοί, Παραδοσιακοί, Λαϊκοί, Κυπριακοί, Μοντέρνοι, και Hip-hopχοροί.

ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ Τετάρτη 14:00- 15:30 Πολεμίτου Λουΐζα 99014701
 
 

<

Γ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΦΟΥ

 

Δευτέρα &Πέμπτη 16:00 -17:00 Καραολής Γιάννης 99879776
Γ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΦΟΥ

 

Τρίτη & Παρασκευή 16:00 -17:00 Καραολής Γιάννης 99879776
Γ΄ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΦΟΥ

 

Δευτέρα &Πέμπτη 16:00 -17:00 Κάρολος Δημητριάδης 99111106
 

Η Καλαθοσφαίριση είναι ένα ομαδικό άθλημα. Παίζεται με δύο ομάδες των πέντε ατόμων σε ένα γήπεδο με δύο αντικριστά καλαθιά. Σκοπός των ομάδων είναι να βάλουν με σουτ την μπάλα μέσα στο καλάθι όσο το δυνατόν περισσότερες φορές.

ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑΑΦΡΟΔΙΤΗ Τρίτη & Παρασκευή 15:30-16:30 Κοσμίδης Σαμψών 99231374
 

Η εκπαίδευση στο Taekwondo οδηγεί στην βελτίωση του αυτοέλεγχου και της πειθαρχίας. Βελτιώνει την φυσική κατάσταση, την αυτοπεποίθηση, την ανοχή και την υπομονή. Taekwondoσημαίνει Tae (πόδι) Κwon (γροθιά) καιdo(φιλοσοφία, μέθοδος, τέχνη).

ΑΙΘΟΥΣΑ 9ΟΝΔΗΜ.ΠΑΦΟΥ(ΚΟΥΠΑΤΕΙΟΝ) Δευτέρα & Πέμπτη 14:05-15:05 Π΄΄Κωνσταντίνου Στέλιος 96 510512
ΑΙΘΟΥΣΑ 6ΟΝΔΗΜ.ΠΑΦΟΥ Τρίτη & Παρακευή 15:45-16:45 Π΄΄Κωνσταντίνου Στέλιος 96 510512
ΑΙΘΟΥΣΑ ΔΗΜ. ΧΛΩΡΑΚΑΣ Β΄(ΛΕΜΠΑΣ) Τρίτη & Παρασκευή 17:00-18:00 Π΄΄Κωνσταντίνου Στέλιος 96 510512
 

Το να μπορεί ένα παιδί ή ένας έφηβος να κολυμπάει σωστά είναι μια πολύ σημαντική εμπειρία. Το να τολμήσει να πάει στα βαθειά να του επιτραπεί να πάει μόνος ή με φίλους στην θάλασσα ή στην πισίνα, είναι αναντικατάστατες εμπειρίες που πρέπει να αποκτήσει κάθε παιδί. Το Εξειδικευμένο πρόγραμμα της Κολύμβησης έχει σαν στόχο, την εξοικείωση με το νερό και την εκμάθηση των 4ων στυλ κολύμβηση Ελεύθερο, Ύπτιο, Πρόσθιο και Πεταλούδας.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒ. ΠΑΦΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 14:30-15:30/

15:30-16:30

Λεωνίδου Κυριάκος 99 629855
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒ. ΠΑΦΟΥ Τετάρτη

Σάββατο

15:00-16:00/

10:00-11:00

Βαβατσούλης Δημήτρης 99 450557
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒ. ΠΑΦΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 15:00-16:00 Βαβατσούλης Δημήτρης 99 450557
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒ. ΠΑΦΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 15:00-16:00 Βαβατσούλη Δημήτρης 99 450557
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒ. ΠΑΦΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 15:00-16:00 Λεωνίδου Κυριάκος 99 629855
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒ. ΠΑΦΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 17:00-18:00 Κάρολος Δημητριάδης 99 111106
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒ. ΠΑΦΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη

Τρίτη & Παρασκευή

15:30-16:30 Πολεμίτου Λουΐζα 99 014701
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒ. ΠΑΦΟΥ Τετάρτη

Σάββατο

16:00-17:00/

9:30-10:30

Κάρολος Δημητριάδης 99 111106

Στόχος του προγράμματος είναι η δραστηριοποίηση των παιδιών στη κίνηση και στη ψυχοπνευματική καλλιέργεια τους μέσα από το παιχνίδι. Τα παιδιά έχουν την ευκαιρία μέσα από τα παιχνίδια και τις ασκήσεις να αναπτύξουν την ομαδικότητα, και την συνεργασία.

ΠΑΣΥΔΥ Δευτέρα & Πέμπτη 9:00-10:00 Χριστοδούλου Μαριάννα 99521292
ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΝΟΤΕΣ Δευτέρα & Πέμπτη 10:15-11:15 Χριστοδούλου Μαριάννα 99 521292
ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΝΟΤΕΣ Δευτέρα & Πέμπτη 11:15-12:15 Χριστοδούλου Μαριάννα 99 521292
10ον  ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΗΠ. Τρίτη & Παρασκευή 13:05-14:05. ΧριστοδούλουΜαριάννα 99 521292
ΝΗΠ.ΤΡΑΙΝΑΚΙ  ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ Τρίτη & Παρασκευή 9:30-10:30 Χριστοδούλου Μαριάννα 99 521292
ΚΟΙΝ. ΝΗΠ. ΕΥΗΜΕΡΙΑΣ Τρίτη & Παρασκευή 10:45-11:45 Χριστοδούλου Μαριάννα 99 521292
ΝΗΠ.ΤΡΑΙΝΑΚΙ  ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ Τετάρτη 10:15-11:15 Χριστοδούλου Μαριάννα 99 521292
ΑΝΑΒΑΡΓΟΣ ΠΑΦΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 13:05-14:05 Π΄Κωνσταντίνου Στέλιος 96 510512
ΝΗΠ. ΜΟΥΤΑΛΛΟΥ Τρίτη 13:05-14:05 Πολεμίτου Λουΐζα 99 014701
Β΄ΧΛΩΡΑΚΑΣ  ΔΗΜΟΣΙΟ

 ΝΗΠ. / ΛΕΜΠΑΣ

Πέμπτη 13:05-14:05 Λεωνίδου Κυριάκος 99 629855
ΝΗΠ.CASA Τετάρτη 9:00-10:00 Χριστοδούλου Μαριάννα 99 521292
ΝΗΠ.ΝΑΝΑΚΙΑ Τετάρτη 9:15-10:15 Πολεμίτου Λουΐζα 99 014701
Α΄ΧΛΩΡΑΚΑΣ  ΔΗΜ. ΝΗΠ. Δευτέρα 13:05-14:05 Λεωνίδου Κυριάκος 99 629855
BABY- SMART Τετάρτη 9:00-10:00 Πολεμίτου Λουΐζα 99 014701
MAGIG PLANET Δευτέρα & Πέμπτη 12:30-13:00 Χριστοδούλου Μαριάννα 99 521292
9ον  ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΗΠ. Πέμπτη 13:05-14:05 Πολεμίτου Λουΐζα 99 014701
 
 
 
 

Toggle Content goes here

ΕΝΗΛΙΚΕΣ

Τα προγράμματα περιλαμβάνουν Αεροβική Γυμναστική, ασκήσεις με βαράκια, Pilates, Yoga, Zumba, Step, Κυκλική Γυμναστική, Gross-Training, Αυτοάμυνα καθώς επίσης ασκήσεις σύσφιξης και τόνωσης του σώματος. Στα προγράμματα μπορούν να λάβουν μέρος γυναίκες ανεξαρτήτου ηλικίας και φυσικής κατάστασης.

ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ   ΠΕΥΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Δευτέρα & Πέμπτη 18:00-19:00 Λεωνίδου  Κυριάκος 99629855
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 18:00-19:00. Κοσμίδης  Σαμψών 99231374
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ    ΠΕΥΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Δευτέρα & Πέμπτη 19:15-20:15 Κοσμίδης  Σαμψών 99231374
ΜΕΣΑ ΧΩΡΙΟ Δευτέρα & Πέμπτη 16:00-17:00 Πολεμίτου Λουΐζα 99 014701
ΜΕΣΟΓΗ Δευτέρα & Πέμπτη 16:00-17:00 Πολεμίτου Λουΐζα 99 014701
ΤΑΛΑ Δευτέρα & Πέμπτη 18:30-19:30 Πολεμίτου Λουΐζα 99 014701
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ 12ον ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΑΦΟΥ

ΚΥΚΛΙΚΗ – ABS

Δευτέρα & Πέμπτη 17:00-18:00 Καραολής  Γιάννης 99 879776
ΚΟΥΚΛΙΑ Δευτέρα & Πέμπτη 17:15-18:15 ΠολεμίτουΛουΐζα 99 014701
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ Δευτέρα & Πέμπτη 16:30-17:30 Βαβατσούλης Δημήτρης 99450557
ΠΕΓΕΙΑ Δευτέρα &Τετάρτη 18:00-19:00

17:30-18:30

Στυλιανού Στέλλα 99806496
ΠΕΓΕΙΑ Παρασκευή 18:30-19:30 Στυλιανού Στέλλα 99806496
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ Τρίτη&Πέμπτη 8:00-10:00 Λεωνίδου  Κυριάκος 99 629855
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΛΕΜΠΑΣ

ΚΥΚΛΙΚΗ

Τρίτη & Παρασκευή 18:00-19:00 Π΄Κωνσταντίνου Στέλιος 96510512
ΤΙΜΗ Δευτέρα & Πέμπτη 19:15-20:15 ΓεωργίουΡένος 99211900
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ 12ον ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΑΦΟΥ

POUND-FIGHT/PILATES

Καινούργια Προγράμματα

Τετάρτη & Παρασκευή 18:00-19:00 Πελοπίδα Ερμολία 99949203
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ 12ον ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΑΦΟΥ

PILATES(Μπάλα ,Λάστιχο,ring)/

ZUMBA – ΑΣΚΗΣΙΟΛΟΓΙΟ

Τετάρτη & Παρασκευή 19:00-20:00 Πελοπίδα Ερμολία 99949203
Κ.Σ.ΤΙΜΗ

 

Τρίτη & Παρασκευή 19:00-20:00 Γεωργίου Ρένος 99211900
CLINIC PILATES

ON LINE

Τρίτη & Παρασκευή 8:30-9:30 Γεωργίου Ρένος 99211900
ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ON LINE

Δευτέρα & Πέμπτη 8:30-9:30 Γεωργίου Ρένος 99211900
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ 10ον ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΑΦΟΥ

ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

 

Δευτέρα & Πέμπτη 18:00-19:00 Γεωργίου Ρένος 99211900
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ 10ον ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΑΦΟΥ

PILATES

Τρίτη & Παρασκευή 18:00-19:00 Γεωργίου Ρένος 99211900
Κ.Σ. ΤΑΛΑΣ

ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

 

Δευτέρα & Πέμπτη 19:00-20:00 Γεωργίου Ρένος 99211900

Το Πρόγραμμα περιλαμβάνει Καλαθόσφαιρα, Πετόσφαιρα , Futsal.

ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΥΜΝ.ΑΠΟΣΤ.ΠΑΥΛΟΥ

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

Τετάρτη 18:00-20:00 Κοσμίδης Σαμψών 99231374
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τρίτη & Παρασκευή 16:30-17:30 Βαβατσούλης Δημήτρης 99450557
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ Τρίτη & Παρασκευή 18:00-19:00 Κοσμίδης Σαμψών 99231374
 ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΥΜΝ.ΑΠΟΣΤ.ΠΑΥΛΟΥ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ Δευτέρα & Πέμπτη 19:30-20:30 Καραολής Γιάννης 99879776
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΥΜΝ.

ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ  ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ

Τρίτη & Παρασκευή 19:00-20:00 Κοσμίδης Σαμψών 99231374
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Δευτέρα & Πέμπτη 11:00-12:00. Βαβατσούλης

Δημήτρης

99450557
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη &Παρασκευή 11:00-12:00 Βαβατσούλης Δημήτρης 99450557
 ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τετάρτη & Σάββατο 16:30-17:30

10:00-11:00

Βαβατσούλης

Δημήτρης

99450557
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΥΜΝ.

ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ  ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ

Δευτέρα & Πέμπτη 20:30-21:30 Κοσμίδης Σαμψών 99231374
 
 
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ/10ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΑΦΟΥ Παρασκευή & Σάββατο

 

18:00-19:00 Γεωργίου Ρένος 99211900
   
 

Το κολύμπι είναι άθλημα με πολλά ευεργετικά αποτελέσματα για τον ανθρώπινο οργανισμό. Το να μπορεί κάποιος να κολυμπά σωστά είναι μια πολλή σημαντική εμπειρία, που πρέπει να αποκτήσει κάθε άνθρωπος. Η κολύμβηση βελτιώνει τους μηχανισμούς θερμορύθμισης του οργανισμού κάνοντας μας πιο ανθεκτικούς σε αρρώστιες και ιούς. Η κολύμβηση είναι μια απαραίτητη δεξιότητα η οποία θα μας επιστρέψει να απολαύσουμε με ασφάλεια την θάλασσα κατά τους καλοκαιρινούς μήνες.

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΑΦΟΥ Τρίτη & Πέμπτη & Παρασκευή 9:00-10:00 Στυλιανού

Στέλλα

99806496
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΑΦΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 16:30-18:00 Στυλιανού

Στέλλα

99806496
 
 
 

ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ

Ο Κυπριακός Οργανισμός Αθλητισμού υλοποιώντας την φιλοσοφία του προγράμματος ΑΓΟ για παροχή ίσων ευκαιριών άθλησης σε όλα τα άτομα, ανεξαρτήτου φύλου, ηλικίας ,κοινωνικής  θέσης και προπαντός επιπέδου ψυχικής και σωματικής υγείας, λειτουργεί ειδικά προγράμματα για άτομα του Ιδρύματος Μαργαρίτας Λιασίδου.

ΤΡΙΤΗ ΗΛΙΚΙΑ

ΝΕΦΕΛΗ-ΤΑΛΙΩΤΗ Δευτέρα 8:00-8:45 Καραολής Γιάννης 99879776
ΣΚΕ ΤΑΛΑΣ Δευτέρα 9:00-9:45 Καραολής Γιάννης 99879776
ΣΚΕ ΑΜΑΡΓΕΤΗΣ Τρίτη 8:00-9:00 Καραολής Γιάννης 99879776
ΚΥΑΝΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Τρίτη  & Σάββατο 10:00-11:00/

9:00-10:00

ΠολεμίτουΛουΐζα 99 014701
ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ Τετάρτη & Σάββατο 10:00-11:00/

9:00-10:00

Π΄Κωνσταντίνου Στέλιος 96 510512
ΠΟΛΕΜΙ Δευτέρα 10:30-11:15 ΚαραολήςΓιάννης 99879776
ΣΚΕ Κ. ΠΑΦΟΥ Τετάρτη & Παρασκευή 8:00-8:45 Κοσμίδης  Σαμψών 99231374
ΣΚΕ ΠΑΦΟΥ Τετάρτη & Παρασκευή 9:00-9:45 Κοσμίδης  Σαμψών 99231374
ΣΚΕ ΜΟΥΤΑΛΛΟΥ Τετάρτη & Παρασκευή 10:00-10:45 Κοσμίδης  Σαμψών 99231374
ΣΚΕ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Τετάρτη & Σάββατο 11:00-11:45/

8:00-8:45

Κοσμίδης  Σαμψών 99231374
ΣΚΕ ΑΓΙΟΣ ΜΗΝΑΣ Τρίτη   & Παρασκευή 9:45-10:45 Γεωργίου Ρένος 99211900
ΚΥΡΙΑΚΕΙΔΙΟ Τρίτη   & Παρασκευή 11:00-12:00 Γεωργίου Ρένος 99211900
ΑΡΧ. ΜΙΧΑΗΛ Δευτέρα & Πέμπτη        9:45-10:45 Γεωργίου Ρένος 99211900
ΠΟΛΥΔΥΝΑΜΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣΑ Δευτέρα & Πέμπτη 9:00-10:00 Πελοπίδα Ερμολία 99949203
ΠΟΛΥΔΥΝΑΜΟ ΚΕΝΤΡΟ ΕΛΕΟΥΣΑ Τρίτη   & Παρασκευή 10:15-11:15 Πελοπίδα Ερμολία 99949203
 

ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Πατήστε εδώ για περισσότερες πληροφορίες.

Πατήστε εδώ για περισσότερες πληροφορίες.

Πατήστε εδώ για περισσότερες πληροφορίες.