Έναρξη Προγράμματος 11 Σεπτεμβρίου 2017

ΠΑΙΔΙΑ

ΓΕΝΙΚΗ ΑΘΛΗΣΗ

ΑΡΓΑΚΑ Δευτέρα & Πέμπτη 3:15-4:15μ.μ Πελοπίδα Ερμολία 99949203
ΧΛΩΡΑΚΑ Β΄ Δευτέρα & Πέμπτη 1:45-2:45μ.μ Λεωνίδου Κυριάκος 99 629855
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Α Δευτέρα & Πέμπτη 3:30-5:00μ.μ.
3:15-4:45μ.μ
Νεοφύτου Μιχάλης 99542642
ΕΜΠΑ Δευτέρα & Πέμπτη 1:05-2:05μ.μ Κοσμίδης Σαμψών 99 231374
ΠΟΛΗ ΧΡΥΣΟΧΟΥΣ   Πέμπτη 3:15-5:15μ.μ. Λεωνίδου Κυριάκος 99 629855
ΑΡΓΑΚΑ  Δευτέρα & Πέμπτη 4:15-5:15μ.μ. Πελοπίδα Ερμολία 99 949203
ΠΟΛΕΜΙ  Δευτέρα & Πέμπτη 17:30-18:30μ.μ. Καραολής  Γιάννης 99 879776
ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Δευτέρα 19:00-21:00μ.μ. Καραολής  Γιάννης 99 879776
ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ Σάββατο 11:30-13:00μ.μ Καραολής  Γιάννης 99 879776
ΣΚΕ ΠΕΓΕΙΑΣ Τρίτη& Παρασκευή  10:00-11:00π.μ.
3:45-4:45μ.μ
Λεωνίδου Κυριάκος 99 629855
ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Β΄ Τρίτη & Παρασκευή 3:15-4:45μ.μ Νεοφύτου Μιχάλης 99542642
10ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΦΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 3:00-4:00μ.μ. Γεωργίου Ρένος 99 211900
11Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΠΑΦΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 4:05-5:05μ.μ. Γεωργίου Ρένος 99 211900
ΕΜΠΑ Τρίτη & Παρασκευή 1:05-2:05μ.μ Κοσμίδης Σαμψών 99 231374
ΤΑΛΑ  Τετάρτη &Σάββατο 3:00-4:00μ.μ.
11:00-12:00μ.
Γεωργίου Ρένος 99 211900
ΚΙΣΣΟΝΕΡΓΑ Τρίτη & Παρασκευή 2:15-3:15μ.μ Κοσμίδης Σαμψών 99 231374
ΛΥΚΕΙΟ ΚΥΚΚΟΥ Τετάρτη 19:30-21:00μ.μ Καραολής  Γιάννης 99 879776
ΤΣΑΔΑ Τετάρτη & Σάββατο 14:15-15:15μ.μ.
10:00-11:00π.μ.
Καραολής  Γιάννης 99 879776
ΚΟΥΚΛΙΑ Τετάρτη 16:00-17:00μ.μ. Καραολής  Γιάννης 99 879776
ΜΕΣΟΓΗ Τρίτη&Παρασκευή  13:05-14:05μ.μ. Καραολής  Γιάννης 99 879776
ΓΥΜΝ. ΑΠΟΣΤ. ΠΑΥΛΟΥ Τρίτη&Παρασκευή  18:00-19:00μ.μ. Καραολής  Γιάννης 99 879776
ΧΛΩΡΑΚΑ Α΄ Τρίτη&Παρασκευή 2:05-3:35μ.μ Λεωνίδου Κυριάκος 99 629855
ΤIMH  Τετάρτη&Σάββατο 4:05-5:05μ.μ.
12:15-13:15μ.μ.
Γεωργίου Ρένος 99 211900
ΜΑΝΔΡΙΑ Σάββατο 11:00-13:00μ.μ. Λεωνίδου Κυριάκος 99 629855

ΤΕΝΙΣ

ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ  ΠΑΦΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 2:00-3:00μ.μ Στυλιανού Στέλλα 99 806496
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ  ΠΑΦΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 3:00-4:00μ.μ Στυλιανού Στέλλα 99 806496
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ  ΠΑΦΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 4:00-5:00μ.μ Στυλιανού Στέλλα 99 806496
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΦΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 2:00-3:00μ.μ Στυλιανού Στέλλα 99 806496
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΦΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 3:00-4:00μ.μ Στυλιανού Στέλλα 99 806496
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΦΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 4:00-5:00μ.μ Στυλιανού Στέλλα 99 806496
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΦΟΥ Τετάρτη 2:00-3:00μ.μ. Στυλιανού Στέλλα 99 806496
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΦΟΥ Τετάρτη 3:00-4:00μ.μ. Στυλιανού Στέλλα 99 806496
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΦΟΥ Τετάρτη 4:00-5:00μ.μ Στυλιανού Στέλλα 99 806496

ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ ( ΠΙΝΚ-ΠΟΝΚ)

ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΦΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 4:00-5:00μ.μ Βαβατσούλης Δημήτρης 99 450557

ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 4:00-6:00μ.μ Κοσμίδης Σαμψών 99231374
ΛΥΚΕΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 3:45-5:45μ.μ Κοσμίδης Σαμψών 99231374
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΠΑΦΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 6:00-7:00μ.μ Κοσμίδης Σαμψών 99231374

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΓΟ

ΠΑΦΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Δευτέρα &Πέμπτη 2:30-3:45μ.μ. ΚαραολήςΓιάννης 99879776
ΠΑΦΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Δευτέρα &Πέμπτη 3:45-5:00μ.μ. ΚαραολήςΓιάννης 99879776

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒ. ΠΑΦΟΥ Τετάρτη&Σάββατο 3:30-4:30μ.μ.
9:45- 10:45π.μ.
Λεωνίδου Κυριάκος 99 629855
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒ. ΠΑΦΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 3:45-4:45μμ Βαβατσούλης Δημήτρης 99 450557
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒ. ΠΑΦΟΥ Δευτέρα &Τετάρτη 3:00-4:00μμ
2:30-3:30μμ
Λεωνίδου Κυριάκος 99 629855

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

ΠΑΣΥΔΥ ΔΕΥΤΕΡΑ & ΠΕΜΠΤΗ 9:30-10:15π.μ. Χριστοδούλου Μαριάννα 99521292
ΠΑΣΥΔΥ ΔΕΥΤΕΡΑ & ΠΕΜΠΤΗ 10:15-11:00π.μ. Χριστοδούλου Μαριάννα 99521292
ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΝΟΤΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ & ΠΕΜΠΤΗ 11:15-12:00μ. Χριστοδούλου Μαριάννα 99 521292
ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΝΟΤΕΣ ΔΕΥΤΕΡΑ & ΠΕΜΠΤΗ 12:00-12:45μ.μ. Χριστοδούλου Μαριάννα 99 521292
ΚΟΙΝ. ΝΗΠ. ΚΟΝΙΩΝ ΔΕΥΤΕΡΑ & ΠΕΜΠΤΗ 13:05-14:05μ.μ. Χριστοδούλου Μαριάννα 99 521292
10ον  ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΗΠ. ΔΕΥΤΕΡΑ & ΠΕΜΠΤΗ 13:05-14:05μ.μ. Χριστοδούλου Μαριάννα 99 521292
9ον  ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΗΠ. ΠΕΤΡΙΔΕΙ0 ΔΕΥΤΕΡΑ &ΠΕΜΠΤΗ 13:05-14:05μ.μ. Καραολής Γιάννης 99879776
ΝΗΠ.ΤΡΑΙΝΑΚΙ  ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ ΤΡΙΤΗ & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 9:30-10:15π.μ. Χριστοδούλου Μαριάννα 99 521292
ΚΟΙΝ. ΝΗΠ. ΕΥΗΜΕΡΙΑΣ ΤΡΙΤΗ & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10:30-11:15π.μ. Χριστοδούλου Μαριάννα 99 521292
ΦΩΛΙΤΣΑ ΤΡΙΤΗ& ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11:30-12:15μ.μ. Χριστοδούλου Μαριάννα 99 521292
10ον  ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΗΠ. ΤΡΙΤΗ&ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13:05-14:05μ.μ. Χριστοδούλου Μαριάννα 99 521292
Α΄ΧΛΩΡΑΚΑΣ  ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΗΠ. ΤΡΙΤΗ & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13:05-14:05μ.μ. Λεωνίδου Κυριάκος 99 629855
ΝΗΠ.CASA ΤΕΤΑΡΤΗ 9:30-10:30μ.μ. Χριστοδούλου Μαριάννα 99 521292
3ον  ΔΗΜΟΣΙΟ ΝΗΠ. ΤΕΤΑΡΤΗ 13:05-14:35μ.μ. Χριστοδούλου Μαριάννα 99 521292

ΕΝΗΛΙΚΕΣ

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ

ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ  ΓΥΜΝ.ΑΠΟΣΤ.ΠΑΥΛΟΥ / ΠΕΥΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Δευτέρα & Πέμπτη 5:45-6:45μ.μ. Λεωνίδου  Κυριάκος 99629855
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 6:00-7:00μ.μ. Κοσμίδης  Σαμψών 99231374
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ  ΓΥΜΝ.ΑΠΟΣΤ.ΠΑΥΛΟΥ / ΠΕΥΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Δευτέρα & Πέμπτη 7:15-8:15μ.μ. Κοσμίδης  Σαμψών 99231374
ΚΟΥΚΛΙΑ Τετάρτη 5:00-6:00μ.μ. Καραολής Γιάννης 99879776
ΤΡΕΜΙΘΟΥΣΑ Δευτέρα & Τετάρτη 6:00-7:00μ.μ. Γεωργίου Ρένος 99211900
ΤΑΛΑ Τρίτη&Παρασκευη 6:30-7:30μ.μ. Χριστοδούλου Μαριάννα 99 521292
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ Τρίτη & Πέμπτη 8:00-10:00π.μ. Λεωνίδου  Κυριάκος 99 629855
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ 12ον ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΑΦΟΥ Τρίτη 6:00-7:00μ.μ.
( AEROBICS)
Πελοπίδα Ερμολία 99949203
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ 12ον ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΑΦΟΥ Τρίτη 7:00-8:00μ.μ.
( PILATES)
Πελοπίδα Ερμολία 99949203
ΤΙΜΗ Δευτέρα & Πέμπτη 6:00-7:00μ.μ. Γεωργίου Ρένος 99211900
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ 12ον ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΑΦΟΥ Τετάρτη & Παρασκευή 4:00-5:00μ.μ.
ΑΣΚΗΣΙΟΛΟΓΙΟ
Πελοπίδα Ερμολία 99949203
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ 12ον ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΑΦΟΥ Τετάρτη & Παρασκευή 5:00-6:00μ.μ.
ZUMBA/POUND
Πελοπίδα Ερμολία 99949203
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ 12ον ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΑΦΟΥ Τετάρτη & Παρασκευή 6:00-7:00μ.μ.
POUND / PILATES
Πελοπίδα Ερμολία 99949203
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΛΥΚΕΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΜΠΑΣ Τετάρτη & Παρασκευή 7:15-8:15μ.μ. AEROBICS/PILATES
ΑΣΚΗΣΙΟΛΟΓΙΟ
Πελοπίδα Ερμολία 99949203

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΑΣ-ΓΥΝΑΙΚΑ

Το Πρόγραμμα  περιλαμβάνει Καλαθόσφαιρα,  Πετόσφαιρα , Τένις.

ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ ΤΕΝΙΣ Δευτέρα &Τετάρτη 5:00-6:30μ.μ. Στυλιανού Στέλλα 99806496
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Δευτέρα & Πέμπτη 5:45-6:45μ.μ. Βαβατσούλης Δημήτρης 99450557
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ Δευτέρα & Πέμπτη 9:00-10:00μ.μ. Νεοφύτου Μιχάλης 99542642
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ Δευτέρα & Πέμπτη 8:30-9:30μ.μ. Κοσμίδης Σαμψών 99231374
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΥΜΝ.ΑΠΟΣΤ.ΠΑΥΛΟΥ  ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ Τρίτη & Παρασκευή 7:15-8:15μ.μ. Κοσμίδης Σαμψών 99231374
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΥΜΝ.ΑΠΟΣΤ.ΠΑΥΛΟΥ  ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ Τρίτη & Παρασκευή 7:00-8:00μ.μ. Καραολής Γιάννης 99879776
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Τρίτη & Παρασκευή 4:45-5:45μ.μ. Βαβατσούλης Δημήτρης 99450557
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ  ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
Τετάρτη & Σάββατο 7:30-8:30μ.μ
10:00-11:00πμ
Βαβατσούλης Δημήτρης 99450557

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΥΧΕΝΙΚΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΡΘΡΩΣΕΩΝ

ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗΣ Τρίτη&Παρασκευή 10:30-11:30π.μ Γεωργίου Ρένος 99211900
ΚΛΕΙΣΤΗ ΑΙΘΟΥΣΑ 10ου ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΠΑΦΟΥ Τρίτη&Παρασκευή 7:15-8:15μ.μ Γεωργίου Ρένος 99211900

ΚΟΛΥΜΠΙ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΑΦΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 9:00-10:00π.μ Στυλιανού Στέλλα 99806496
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΠΑΦΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 5:15-6:15μ.μ Στυλιανού Στέλλα 99806496

ΤΡΙΤΗ ΗΛΙΚΙΑ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΤΡΙΤΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ

ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δευτέρα & Πέμπτη 8:45-9:15π.μ. Καραολής Γιάννης 99879776
ΝΕΦΕΛΗ-ΤΑΛΙΩΤΗ Δευτέρα & Πέμπτη 8:00-8:30π.μ. Καραολής Γιάννης 99879776
ΣΚΕ ΤΑΛΑΣ Τρίτη 8:30-9:15π.μ. Καραολής Γιάννης 99879776
ΣΚΕ ΑΜΑΡΓΕΤΗΣ Τετάρτη 8:30-9:15π.μ. Καραολής Γιάννης 99879776
ΚΥΑΝΟΥΣ ΣΤΑΥΡΟΣ Τρίτη & Παρασκευή 10:45-11:45π.μ. Παπαμιλτιάδου Μυρτούλα 97857867
ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΡΙΑ Τρίτη & Παρασκευή 9:30-10:30π.μ. Παπαμιλτιάδου Μυρτούλα 97857867
ΠΟΛΕΜΙ Τρίτη & Παρασκευή 8:00-9:00π.μ. Παπαμιλτιάδου Μυρτούλα 97857867
ΣΚΕ ΠΑΦΟΥ Τετάρτη & Παρασκευή 9:00-9:45π.μ. Κοσμίδης  Σαμψών 99231374
ΣΚΕ ΜΟΥΤΑΛΛΟΥ Τρίτη& Παρασκευή 9:00-9:45π.μ./ 10:00-10:45π.μ. Κοσμίδης  Σαμψών 99231374
ΣΚΕ ΓΕΡΟΣΚΗΠΟΥ Τετάρτη & Παρασκευή 11:00-11:45 Κοσμίδης  Σαμψών 99231374
ΣΚΕ ΑΓΙΟΣ ΜΗΝΑΣ Δευτέρα & Πέμπτη 11:35-12:35π.μ. Γεωργίου Ρένος 99211900
ΚΥΡΙΑΚΕΙΔΙΟ Δευτέρα & Πέμπτη 10:30-11:30π.μ. Γεωργίου Ρένος 99211900

ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

A΄Τετράμηνο 11 Σεπτεμβρίου 2017 - Δηλώσεις για παιδία

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Α΄ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ
Σεπτ.  – Δεκέμ.
Δικαίωμα Συμμετοχής
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ
Δικαίωμα Συμμετοχής
Β΄ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ
Γεν. – Απρ.

Δικαίωμα Συμμετοχής
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ
Δικαίωμα Συμμετοχής
Γ’ΔΙΜΗΝΟ
Μαΐου – Ιουν.

Δικαίωμα Συμμετοχής

Γενικής Άθλησης
€30
€15
€5 – Ειδικές Κατηγορίες
€30
€15
€5 – Ειδικές Κατηγορίες
€20
€25
Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€25
Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€15
Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€15
Ειδικές Κατηγορίες
€15
Ειδικές Κατηγορίες
€10
Ειδικές Κατηγορίες
Εξειδικευμένα Προγράμματα
€50
€50
€30
€35
Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€35
Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€20
Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€15
Ειδικές Κατηγορίες
€15
Ειδικές Κατηγορίες
€10
Ειδικές Κατηγορίες
Κολύμβησης
€30 το μήνα
€20 το μήνα για Παιδιά Πενταμελών & Πολύτεκνων Οικ. Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€10 το μήνα για τις Ειδικές Κατηγορίες
Προδημοτικής Εκπαίδευσης
Α΄ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ
Σεπτ.  – Δεκέμ.

Δικαίωμα Συμμετοχής
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ
Δικαίωμα Συμμετοχής
Β΄ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ
Γεν. – Απρ.
Δικαίωμα Συμμετοχής
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ
Δικαίωμα Συμμετοχής
Γ’ΔΙΜΗΝΟ
Μαΐου – Ιουν.

Δικαίωμα Συμμετοχής
€30
€15
€5 – Ειδικές Κατηγορίες
€30
€15
€5 – Ειδικές Κατηγορίες
€20
€25
Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€25
Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€15
Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€15
Ειδικές Κατηγορίες
€15
Ειδικές Κατηγορίες
€10
Ειδικές Κατηγορίες
ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ ΟΤΙ ΠΡΟΣΚΟΜΙΖΟΥΝ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΥΗΜΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΩΝ ΛΗΠΤΩΝ Ε.Ε.Ε. (ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΕΓΓΥΗΜΕΝΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ). ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΔΩΡΕΑΝ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΠΑΡΕΧΕΤΑΙ  ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. ΟΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΑ 3Α, 4Α Κ.Ο.Κ. ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΝΟΟΥΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ 2, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΓΟΝΙΑ ΤΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΚΟΑ

A΄Τετράμηνο 11 Σεπτεμβρίου 2017 - Δηλώσεις για ενήλικες

Δικαίωμα
Συμμετοχής
Α΄ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ
Σεπτ.,Οκτ.,Νοεμ.,Δεκ.
Β΄ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ
Γεν.,Φεβ.,Μαρ.,Απρ.
Γ΄ΔΙΜΗΝΟ
Μάιος, Ιουν.
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ
Γυμναστική
€45 το τετράμηνο
Ειδικές Κατηγορίες:
€15 το τετράμηνο
€45 το τετράμηνο
Ειδικές Κατηγορίες:
€15 το τετράμηνο
€25 το δίμηνο
Ειδικές Κατηγορίες:
€10 το δίμηνο
€15 το μήνα
Ειδικές Κατηγορίες:
€5 το μήνα
Καλαθόσφαιρα
Πετοσφαίριση
Φούτσαλ
Προσαρμοσμένη κ.α.
€45 το τετράμηνο
Ειδικές Κατηγορίες:
€15 το τετράμηνο
€45 το τετράμηνο
Ειδικές Κατηγορίες:
€15 το τετράμηνο
€25 το δίμηνο
Ειδικές Κατηγορίες:
€10 το δίμηνο
€15 το μήνα
Ειδικές Κατηγορίες:
€5 το μήνα
Κολύμβηση
€30 το μήνα
Ειδικές Κατηγορίες: €10 το μήνα
ΟΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΡΤΑΣ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΚΟΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΥΖΥΓΟΥΣ ΤΟΥΣ