Έναρξη προγράμματος 11 Σεπτεμβρίου 2017

ΠΑΙΔΙΑ

ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ – ΓΕΝΙΚΗ ΑΘΛΗΣΗ

ΠΕΡΝΕΡΑ Δευτέρα & Πέμπτη 1:10 – 2:10μμ Μιλτιάδους Πέτρος 99346919
Π. Λ.  ΙΔΑΛΙΟΥ Γ΄ Δευτέρα & Πέμπτη 3:00 – 4:00μμ Φαούτα Αφροδίτη 99317613
ΑΚΡΟΠΟΛΗ Δευτέρα & Πέμπτη 1:15 – 2:15μμ Χρυσάνθου Άντρη 99788255
ΛΑΤΣΙΑ Β΄ Δευτέρα & Πέμπτη 1:10 – 2:10μμ Γαβριήλ Παναγιώτα 99427781
ΛΑΤΣΙΑ Α΄ Δευτέρα & Πέμπτη 1:10 – 2:10μμ Ανδρέου Ευγενία 96748377
Α΄ΑΓ. ΔΟΜΕΤΙΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 1:15 – 2:15μμ Καραγκούνης Δημήτρης 99515563
ΔΑΛΙ Β’ Δευτέρα & Πέμπτη 1:15 – 2:15μμ Νατάσα Ανδρέου 99833185
Γ ΄ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ Δευτέρα & Πέμπτη Α΄Β΄Γ΄ ΤΑΞΗ
1:30 – 2:30μμ
Δ΄Ε΄ΣΤ΄ΤΑΞΗ
2:30 – 3:30μμ
Γεωργίου Χρίστος 96716447
ΧΡΥΣΕΛΕΟΥΣΑΣ Τρίτη & Παρασκευή 1:15 – 2:15μμ Αντωνιάδου Αναστασία 99517974
ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ Τρίτη & Παρασκευή 1:05 – 2:00μμ Ναύτη Λουκία 99886672
Π. Λ. ΤΕΜΒΡΙΑΣ Δευτέρα  & Παρασκευή 3:00 – 4:00μμ Ναύτη Λουκία 99886672
ΑΠ. ΒΑΡΝΑΒΑΣ Τρίτη & Παρασκευή 1:15 – 2:15μμ Χρυσάνθου Άντρη 99788255
ΑΓ. ΟΜΟΛΟΓΗΤΕΣ Τρίτη & Παρασκευή 1:10 – 2:10μμ Μιλτιάδους Πέτρος 99346919
ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑΣ Τετάρτη & Σάββατο 13:30-14:30
8:30-9:30
Ανδρέου Νατάσα 99833185
ΟΡΟΥΝΤΑ Τετάρτη & Σάββατο 1:05 – 2:00μμ
11:15 –  12:15μμ
Ναύτη Λουκία 99886672
ΑΚΑΚΙ Τετάρτη & Σάββατο 3:30 – 4:30μμ
10:00 – 11:00πμ
Ναύτη Λουκία 99886672
ΤΣΕΡΙ Α΄ Τετάρτη & Σάββατο 1:05 – 2:00μμ
9:00 – 10:00πμ
Αντωνίου Δαμιανός 99330318
ΤΣΕΡΙ Β΄ Τετάρτη & Σάββατο 3:00 – 4:00μμ
11:00 – 12:00μ
Αντωνίου Δαμιανός 99330318
ΠΑΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑ  Γ’ Τετάρτη & Σάββατο 1:15 – 2:15μμ
8:45 – 9:45πμ
Γερούδης  Αλέξης 99598632
ΑΛΑΜΠΡΑ Τετάρτη & Σάββατο 2:30 – 3:30μμ
10:30 – 11:30πμ
Φαούτα Αφροδίτη 99317613
ΑΓ. ΕΠΙΦΑΝΕΙΟΣ Τετάρτη & Σάββατο 1:15 – 2:15μμ
9:00 – 10:00πμ
Παρασκευάς Αντρέας 96216631
ΑΡΕΔΙΟΥ Τετάρτη & Σάββατο 1:05 – 2:00μμ
9:00 – 10:00πμ
Μιχαήλ Λαύρα 99875690
ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ Τετάρτη & Σάββατο 2:15 – 3:15μμ
10:15 – 11:15πμ
Μιχαήλ Λαύρα 99875690
 ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ  ΤΑΜΑΣΟΥ Τετάρτη & Σάββατο 3:00 – 4:00μμ
9:00 – 10:00πμ
Χρυσάνθου Άντρη 99788255
ΔΕΥΤΕΡΑ Τετάρτη & Σάββατο 1:10 – 2:10μμ
8:30 – 9:30πμ
Μιλτιάδους Πέτρος 99346919
ΛΥΚΕΙΟ ΙΔΑΛΙΟΥ Τετάρτη & Σάββατο Ε΄, ΣΤ΄ τάξη
1:45 – 2:45μμ
10:00 -11:00πμ
2:45 – 3:45μμ
9:00 -10:00πμ
Α’ Β’ Γ’ Δ’τάξη
Γαβριήλ Παναγιώτα 99427781

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

ΠΟΥ ΠΟΥ Η ΑΛΕΠΟΥ ΜΑΓΙΚΟ ΜΠΑΛΟΝΙ ΑΛΑΝΤΙΝ  FELICITA  PETIT BEBE
 ΠΡΑΣΙΝΟ ΕΛΕΦΑΝΤΑΚΙ  FUNNY KIDS  ΧΙΟΝΑΤΗ ΠΑΣΥΔΥ  ΛΑΤΣΙΑ ΕΛΕΝΕΙΟ ΚΟΙΝ. ΝΗΠ. ΤΣΕΡΙΟΥ
 ΦΩΤΕΙΝΗ ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ ΠΕΛΑΡΓΟΣ  ΠΑΣΥΔΥ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΕΣ HAPPY FEET
M.N. KINDER GARDEN FUN FANTASTIC
ΔΗΜ. ΣΧ. ΙΔΑΛΙΟΥ  Γ΄ Δευτέρα & Πέμπτη 4:00 – 4:45μμ Φαούτα Αφροδίτη 99317613
Στάδιο «Τάσσος    Παπαδόπουλος – Ελευθέρια»   Δευτέρα & Πέμπτη 3:45- 4:30μμ Χρυσάνθου Άντρη 99788255

ΠΙΝΓΚ- ΠΟΝΓΚ

Δημ. Σχολείο Δάλι Β΄ Τρίτη & Παρασκευή 2:10 – 3:10μμ Ανδρέου Ευγενία 96748377
 Δημ. Σχολείο Τσερίου Α΄ Τετάρτη & Σάββατο 2:00 – 3:00μμ
10:00 – 11:00πμ
Αντωνίου Δαμιανός 99330318
Δημ. Σχολείο Περιφερειακό  Ταμασού Τετάρτη & Σάββατο 4:00 – 5:00μμ
10:00 – 11:00πμ
Χρυσάνθου Άντρη 99788255

JUDO

Αίθουσα Judo
Σταδίου Ελευθερία
Δευτέρα & Πέμπτη
(Προχωρημένοι)
4:00 – 5:00μμ Αντωνιάδου Αναστασία 99517974

ΜΠΑΤΜΙΝΤΟΝ

Πολυπροπονητήριο
Ευάγγελος  Φλωράκης
Δευτέρα & Πέμπτη 2:30 – 3:30μμ Χρυσάνθου Άντρη 99788255
Δημ. Σχολείο Τσερίου Α’ Τετάρτη & Σάββατο 2:00- 3:00μμ

10:00- 11:00πμ

Αντωνίου Δαμιανός 99330318

ΧΟΡΟΣ

Δημ. Σχολείο Αρχαγγέλου Δευτέρα & Πέμπτη 1:05 – 2:00μμ Ερωτοκρίτου Ελίζα 99997431
Δημ. Σχολείο Απ. Λουκά Δευτέρα & Πέμπτη 2:20 – 3:20μμ Ερωτοκρίτου Ελίζα 99997431
 Δημ. Σχολείο
Γ΄ Μακεδονίτισσας
Δευτέρα & Πέμπτη 3:40 – 4:40μμ Ερωτοκρίτου Ελίζα 99997431
Δημ. Σχολείο Λατσιά Α΄ Δευτέρα & Πέμπτη 1:05 – 2:00μμ Σωτηρίου Μαρίνα 99802795
Δημ. Σχολείο Τσέρι Α΄ Δευτέρα & Πέμπτη 2:45 – 3:45μμ Κουκουμά Γεωργία 99662921
Δημ. Σχολείο
Β’ Κοκκινοτριμιθιάς
Τρίτη & Παρασκευή 1:15 – 2:15μμ Μιχαήλ Λαύρα 99875690
Δημ. Σxολείο  Αγλαντζιάς ΣΤ΄ Τρίτη & Παρασκευή 1:15 – 2:15μμ Σιάλου Άντρη 99460830
Δημ. Σχολείο Έγκωμη Α΄ Τρίτη & Παρασκευή 1:05 – 2:00μμ Ερωτοκρίτου Ελίζα 99997431
Δημ. Σχολείο Αγ. Στυλιανού Τρίτη & Παρασκευή 2:20 – 3:20μμ Ερωτοκρίτου Ελίζα 99997431
Δημ. Σχολείο Δάλι Γ΄ Τρίτη & Παρασκευή 1:15 – 2:15μμ Κουκουμά Γεωργία 99662921
Δημ. Σχολείο Λατσιά Δ΄ Τρίτη & Παρασκευή 2:30 – 3:30μμ Κουκουμά Γεωργία 99662921
Δημ. Σχολείο Γέρι Α΄ Τρίτη & Παρασκευή 4:00 – 5:00μμ Κουκουμά Γεωργία 99662921
Δημ. Σχολείο Κορνέσιο Τετάρτη & Σάββατο 2:00 – 3:00μμ
9:00 – 10:00πμ
Σωτηρίου Μαρίνα 99802795
Δημ. Σχολείο Δάλι Β΄ Τετάρτη & Σάββατο 3:30 – 4:30μμ
10:00 – 11:00πμ
Κουκουμά Γεωργία 99662921
Δημ. Σχολείο
Αγ. Παντελεήμονα
Τετάρτη & Σάββατο 4:00 – 5:00μμ
11:30πμ – 12:30μμ
Σιάλου Άντρη 99460830

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

Δημ. Σχολείο Β΄ Αγ.  Δομετίου Δευτέρα & Πέμπτη 2:00 – 3:00μμ
3:00 – 4:00μμ
Λάμπρου Αγάθη 99475400
Δημ. Σχολείο Γ΄ Ιδαλίου Δευτέρα & Πέμπτη 1:15 – 2:15μμ Μαλέκου Ειρήνη 99339565
Δημ. Σχολείο Λατσιά Α΄ Δευτέρα & Πέμπτη 2:00 – 3:00μμ Σωτηρίου Μαρίνα 99802795
Δημ. Σχολείο Λατσιά Δ΄ Δευτέρα & Πέμπτη 3:15 – 4:15μμ Σωτηρίου Μαρίνα 99802795
Δημ. Σχολείο  Τσέρι Α΄ Δευτέρα & Πέμπτη 3:45 – 4:45μμ Κουκουμά Γεωργία 99662921
Δημ. Σχολείο ΣΤ΄ Αγλαντζιάς Τρίτη & Παρασκευή 2:15 – 3:15μμ Σιάλου Άντρη 99460830
Δημ. Σχολείο Κωνσταντινουπόλεως Τρίτη & Παρασκευή 1:30 – 2:30μμ Λάμπρου Αγάθη 99475400
Δημ. Σχολείο Αγ. Βασιλείου Τρίτη & Παρασκευή 2:40 – 3:40μμ Λάμπρου Αγάθη 99475400
Δημ. Σχολείο
Μακεδονίτισσα Γ΄
Τρίτη & Παρασκευή 1:15 – 2:15μμ
2:15 – 3:15μμ
Σωτηρίου Μαρίνα 99802795
Δημ. Σχολείο Περνέρα Τρίτη & Παρασκευή 3:45 – 4:45μμ Σωτηρίου Μαρίνα 99802795
Δημ. Σχ. Δασούπολη Τρίτη & Παρασκευή 1:15 – 2:15μμ Μαλέκου Ειρήνη 99339565
Δημ. Σχ. Λυθροδόντα Τρίτη & Παρασκευή 2:45 – 3:45μμ Μαλέκου Ειρήνη 99339565
Δημ. Σχολείο
Αγ. Παντελεήμονα
Τετάρτη & Σάββατο 3:00 – 4:00 μμ
10:30 – 11:30πμ
Σιάλου Άντρη 99460830
Δημ. Σχολείο Αρχαγγέλου Τετάρτη & Σάββατο 2:00 – 3:00μμ
9:00 – 10:00πμ
3:00 – 4:00μμ
10:00 – 11:00πμ
Λάμπρου Αγάθη 99475400
Δημ. Σχολείο Κορνέσιο Τετάρτη & Σάββατο 1:05 – 2:00μμ
10:00 – 11:00πμ
Σωτηρίου Μαρίνα 99802795
Δημ. Σχολείο Δάλι Β΄ Τετάρτη & Σάββατο 2:30 – 3:30μμ
9:00 – 10:00πμ
Κουκουμά Γεωργία 99662921
Δημ. Σχολείο Λυκαβητού Τετάρτη & Σάββατο 4:15 – 5:15μμ
11:15 – 12:15μμ
Σωτηρίου Μαρίνα 99802795
Δημ. Σχ. Αγλαντζιά Ε΄ Τετάρτη & Σάββατο 1:15 – 2:15μμ
8:45 – 9:45πμ
Μαλέκου Ειρήνη 99339565
Δημ. Σχ. Σταυρού Τετάρτη & Σάββατο 2:30 – 3:30μμ
10:00 – 11:00πμ
Μαλέκου Ειρήνη 99339565
Δημ. Σχ. Γέρι Α΄ Τετάρτη & Σάββατο 4:00 – 6:00μμ
11:30πμ – 1:30μμ
Μαλέκου Ειρήνη 99339565

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Δευτέρα & Πέμπτη 2:00 – 3:00μμ / 3:00 – 3:45μμ Αντωνιάδου Αναστασία 99517974
2:00 – 2:45μμ / 2:45 – 3:45μμ Ντανζιάνη Τζοάννα 99654534
Τρίτη & Παρασκευή 2:30 – 3:15μμ Αντωνιάδου Αναστασία 99517974
Τρίτη & Παρασκευή 2:00 – 2:45μμ / 2:45- 3:30μμ Ντανζιάνη Τζοάννα 99654534
Τετάρτη & Σάββατο  2:00 – 2:45μμ / 9:45 – 10:30πμ
2:45 – 3:45μμ / 10:30 – 11:30πμ
3:45 – 4:45μμ / 11:30πμ – 12:30μμ
Αντωνιάδου Αναστασία 99517974
Ντανζιάνη Τζοάννα 99654534
A.N. SPORT GYM
ΔΑΛΙ
Τρίτη & Παρασκευή  3:45 – 4:30μμ /4:30 – 5:15μμ
5:15 – 6:15μμ
Φαούτα Αφροδίτη 99317613
A.N. SPORT GYM
ΔΑΛΙ
Δευτέρα & Πέμπτη 2:45 – 3:30μμ / 3:30 – 4:15μμ /
4:15 – 5:00μμ
Γερούδης Αλέξης 99598632

HAPKIDO

Το Hapkido είναι μια πολεμική τέχνη κορεάτικης προέλευσης. Το Όνομα, αν και είναι πολύ δύσκολο να μεταφραστεί κατά λέξη, σημαίνει «Ο Δρόμος της Συντονισμένης ή Απόλυτης Δύναμης». Είναι μια ολοκληρωμένη πολεμική τέχνη που συνδυάζει εκρηκτικά χτυπήματα και λακτίσματα παρόμοια με αυτά του Taekwondo, ρίψεις και τεχνικές υποταγής, μάχη στο έδαφος ενώ χαρακτηρίζεται για τις ανεξάντλητες τεχνικές εξάρθρωσης και καταγμάτων.

Αίθουσα Αθλοπαιδιών
Αγ. Δομετίου
 Τρίτη  & Παρασκευή 6:00 – 7:00μμ     Παναγή Μαρία 96895497

ΤAEKWON – DO

Δημ. Σχολείο Γερίου Α΄ Δευτέρα & Πέμπτη 1:15 – 2:15μμ Τίτα Σάββα 99725276
Δημ. Σχολείο Λατσιών Β΄ Δευτέρα & Πέμπτη 3:30 – 4:30μμ Τίτα Σάββα 99725276
Δημ. Σχολείο  Στ΄Αγλαντζιάς Δευτέρα & Πέμπτη 5:00 – 6:00μμ Τίτα Σάββα 99725276
Δημ. Σχολείο
Αγ. Ιωάννη Χρυσοστόμου
Δευτέρα & Πέμπτη 2:00 – 3:00μμ Ηρακλέους Χρίστος 99476414
Δημ. Σχολειό Ανθούπολης Δευτέρα & Πέμπτη 3:15 – 4:15μμ Ηρακλέους Χρίστος 99476414
Αίθουσα Judo
Σταδίου «Ελευθερία»
Δευτέρα & Πέμπτη 5:00 – 6:00μμ Ηρακλέους Χρίστος 99476414
Αίθουσα Judo
Σταδίου «Ελευθερία»
Τρίτη & Παρασκευή 2:00 – 3:00μμ
3:00 – 4:00μμ
4:00 – 5:00μμ
5:00 – 6:00μμ
Τίτα  Σάββα 99725276
Δημ. Σχ. Τσέρι Α’ Τρίτη & Παρασκευή 1:10 – 2:10μμ Ηρακλέους Χρίστος 99476414
Π.Λ. ΑΓ. Δομετίου Τρίτη & Παρασκευή  2:40 – 3:40μμ Ηρακλέους Χρίστος 99476414
Δημ. Σχολείο
Αγ.  Παρασκευής και
Αγ. Νικολάου
Τρίτη & Παρασκευή  4:00 – 5:00μμ Ηρακλέους Χρίστος 99476414
Δημ. Σχολείο
Β΄ Κοκκινοτριμιθιάς
Τετάρτη & Σάββατο 1:05 – 2:00μμ
8:45 – 9:45πμ
Ηρακλέους Χρίστος 99476414
Δημ. Σχολείο Ακακίου Τετάρτη & Σάββατο 2:15 – 3:15μμ
10:00 – 11:00πμ
Ηρακλέους Χρίστος 99476414
Δημ. Σχολείο ΣΤ΄Αγλαντζιάς Τετάρτη &  Σάββατο 4:00 – 5:00μμ
9:00 – 10:00πμ
5:00 – 6:00μμ
10:00πμ – 11:00πμ
Τίτα Σάββα 99725276
Δημ. Σχολείο Γ΄ Ιδαλίου Τετάρτη & Σάββατο 2:00 – 4:00μμ
10:30 – 12:30πμ
Χειμωνίδου Φρόσω 99828214

ΚΑΡΑΤΕ

Δημ. Σχολείο  Έγκωμη Β΄ Δευτέρα & Πέμπτη 1:15 – 2:15μμ Τσιελεπής Ανδρέας 99955792
Δημ. Σχολείο Αγ. Βασιλείου Δευτέρα & Πέμπτη 2:30 – 3:30μμ Τσιελεπής Ανδρέας 99955792
Δημ. Σχολείο Αγ. Ομολογητές Δευτέρα & Πέμπτη 3:45 – 4:45μμ Τσιελεπής Ανδρέας 99955792
Δημ. Σχολείο  Κορνέσιο Τρίτη & Παρασκευή 1:15- 2:15μμ Τσιελεπής Ανδρέας 99955792
Δημ. Σχολείο  Α΄Αγ. Δομετίου Τρίτη & Παρασκευή 2:30 – 3:30μμ Τσιελεπής Ανδρέας 99955792
Δημ. Σχολείο  Έγκωμη Α΄ Τρίτη & Παρασκευή 3:45- 4:45μμ Τσιελεπής Ανδρέας 99955792
Δημ. Σχολείο  Σταυρού Τετάρτη  & Σάββατο 1:15- 2:15μμ
9:00- 10:00πμ
Τσιελεπής Ανδρέας 99955792
Στάδιο Βορείου Πόλου Τετάρτη  & Σάββατο 2:45 – 3:45μμ
10:30 – 11:30πμ
Τσιελεπής Ανδρέας 99955792
Δημ. Σχολείο Παλλουριώτισσας Γ΄ Τετάρτη  & Σάββατο 4:00 – 5:00μμ
11:45 πμ- 12:45μμ
Τσιελεπής Ανδρέας 99955792

ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΑΓΟ

Βοηθητικά Γήπεδα Μακαρείου Σταδίου Δευτέρα & Πέμπτη 2:30 – 3:25μμ                     Α’ Β’ Γ’ Τάξη

3:10 – 4:05  Δ’ Ε’ ΣΤ’  Τάξη και Γυμνάσιο

Καραγκούνης Δημήτρης 99515563
Βοηθητικά Γήπεδα Μακαρείου Σταδίου Τρίτη & Παρασκευή 1:50 – 3:00μμ Α’ Β’ Γ’ Τάξη
2:45 – 3:50μμ Δ’ Ε’ ΣΤ’ Τάξη και Γυμάσιο
Καραγκούνης Δημήτρης 99515563
Αθλ. Κέντρο Δήμου Αγλαντζιάς Τετάρτη & Σάββατο Α’ Β’ Γ’  Τάξη
1:30 – 2:30μμ                9:00 – 10:00πμ
Δ’ Ε’ ΣΤ’  Τάξη
2:30 – 3:30μμ              10:00 – 11:00πμ
Γεωργίου Χρίστος 96716447
Γυμνάσιο Αγ. Δομετίου Τετάρτη & Σάββατο Α’ Β’   τάξη
2:00 – 3:00μμ                   9:00 – 10:00πμ
Γ’ Δ’ τάξη
3:00 – 4:00μμ                  10:00 – 11:00πμ
Ε’ ΣΤ’ Τάξη και  Γυμνάσιο
4:00 – 5:00μμ                 11:00 – 12:00μ
Καραγκούνης Δημήτρης 99515563

ΤΕΝΙΣ

Δημ. Σχ. Λακατάμειας Α΄ Δευτέρα & Πέμπτη 1:15 – 2:15μμ Παρασκευά Ανδρέας 96216631
Δημ. Σχ.
Αγ. Παντελεήμονα
Δευτέρα  & Πέμπτη 3:45 – 4:45μμ Παρασκευά Ανδρέας 96216631
Γυμνάσιο Γερίου Δευτέρα & Πέμπτη 5:00 – 6:00μμ Μαραγκός Κυριάκος 99588551
Δημ. Σχολείο Δ΄Λατσιών Δευτέρα & Πέμπτη 2:15 – 3:15μμ Ανδρέου Ευγενία 96748377
Αθλητικό Κέντρο Δήμου Λευκωσίας (Κολυμβητήριο) Τρίτη & Παρασκευή 4:00 – 5:00μμ Καραγκούνης Δημήτρης 99515563
Δημ. Σχ. Αγ. Δημήτριος Τρίτη & Παρασκευή 1:15 – 2:15μμ Γερούδης Αλέξης 99598632
Αθλητικό Κέντρο
Δήμου Στροβόλου
Τρίτη & Παρασκευή 3:00 – 4:00μμ Γερούδης Αλέξης 99598632
Δημ. Σχολείο Α΄ Ιδαλίου Τρίτη & Παρασκευή 1:05 – 2:00μμ Ανδρέου Ευγενία 96748377
Εθνικό Στάδιο Τένις Τρίτη  & Παρασκευή 3:00 – 4:00μμ
4:00 – 5:00μμ
Παρασκευά Ανδρέας 96216631
Χαράλαμπος  Κουκουλαρίδης   Γαλάτα  Δευτέρα & Παρασκευή 4:15 – 5:15μμ Ναύτη Λουκία 99886672
Δημ. Σχ. Αγ. Επιφάνειος Τετάρτη & Σάββατο 2:15 – 3:15μμ
10:00 – 11:00πμ
Παρασκευά Ανδρέας 96216631
Γραμμικό Πάρκο Καϊμακλίου Τετάρτη & Σάββατο 2:45 – 3:45μμ
10:00 – 11:00πμ
3:45 – 4:45μμ
11:00πμ – 12:00μ
Γερούδης Αλέξης 99598632
Λύκειο Ιδαλίου Τετάρτη & Σάββατο 2:00- 5:00μμ
9:00 – 12:00μ
Ανδρέου Ευγενία 96748377

ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ - ΒΟΛΕΪ

«ΒΟΛΕΪΜΠΟΛ»,  σημαίνει «χτύπημα της μπάλας στον αέρα», Το γήπεδο του βόλεϊ είναι διαστάσεων 18 Χ 9 μέτρα και περιβάλλεται από μια ελεύθερη ζώνη γύρω απ’ αυτό. Αυτό σημαίνει ότι κάθε ομάδα έχει γήπεδο διαστάσεων 9 Χ 9 μέτρα. Στη μέση του γηπέδου υπάρχει η κεντρική γραμμή και το δίχτυ που έχει ύψος 2.43 μέτρα για τους άντρες και 2.24 μέτρα για τις γυναίκες.
Κάθε ομάδα έχει 6 παίκτες μέσα στο γήπεδο και μέχρι 6 αναπληρωματικούς.

Δημοτικό Σχολείο Δ’ Λατσιών Δευτέρα & Πέμπτη 2;15- 3:15μμ Γαβριήλ Γιώτα 99427781
Γυμνάσιο Αγ. Βαρβάρας

(Κλειστή αίθουσα)

Τρίτη & Παρασκευή 1:45 – 2:45μμ   γυμνάσιο
2:45 -3:45μμ  Α’ Β’ Γ ‘ Τάξη Δημοτικού
3:45 – 4:45μμ Δ’ Ε’ ΣΤ’  Τάξη Δημοτικού
Γαβριήλ Γιώτα 99427781
Λύκειο Ιδαλίου

(Κλειστή αίθουσα)

Τετάρτη & Σάββατο 3:45 – 4:45μμ
11:00 πμ – 12:00μ
Γαβριήλ Γιώτα 99427781

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ

Η Καλαθοσφαίριση είναι ένα ομαδικό άθλημα. Παίζεται με δύο ομάδες των πέντε ατόμων σε ένα γήπεδο με δύο αντικριστά καλάθια. Σκοπός των ομάδων είναι να βάλουν με σουτ την μπάλα μέσα στο καλάθι όσο το δυνατόν περισσότερες φορές.

Πολυπροπονητήριο Ευάγγελος Φλωράκης Δευτέρα & Πέμπτη 2:30 – 3:30μμ Μαραγκός Κυριάκος 99588551

ΕΝΗΛΙΚΕΣ

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΑΣ – ΓΥΝΑΙΚΑ (ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ)

Το πρόγραμμα περιλαμβάνει Καλαθόσφαιρα, Πετόσφαιρα, Futsal.

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ
Δευτέρα & Πέμπτη 6:15 – 7:15μμ Μαραγκός Κυριάκος 99588551
ΚΥΚΚΟΣ Α΄
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ
Τρίτη  & Παρασκευή 7:00 – 8:00μμ Μαραγκός Κυριάκος 99588551
ΚΥΚΚΟΣ Α΄
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ
Τρίτη  & Παρασκευή 8:00 – 9:00μμ Μαραγκός Κυριάκος 99588551
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΑ
Δευτέρα &
Τετάρτη
7:30 – 8:30μμ Γεωργίου Χρίστος 96716447
ΓΗΠΕΔΑ ΔΗΜΟΥ ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ
FUTSAL
Πέμπτη 6:45 – 8:15μμ Γεωργίου Χρίστος 96716447
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΓ. ΔΟΜΕΤΙΟΥ
ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ
Πέμπτη & Σάββατο 7:30 – 8:30μμ
10:30- 11:30πμ
Μαραγκός Κυριάκος 99588551

ΚΟΛΥΜΠΙ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ
ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ
ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ
Δευτέρα & Πέμπτη 8:30 – 9:30πμ Αντωνιάδου Αναστασία 99517974
Τρίτη  & Παρασκευή 8:30 – 9:30πμ Αντωνιάδου Αναστασία 99517974
Τρίτη  & Παρασκευή 1:00 – 2:00μμ Ντανζιάνη Τζοάννα 99654534
Δευτέρα & Πέμπτη 8:30 – 9:30μμ Μιλτιάδους Πέτρος 99346919
Ηρακλέους Χρίστος 99477614
Τρίτη & Παρασκευή 8:30 – 9:30μμ Καραγκούνης Δημήτρης 99515563
Γεωργίου Χρίστος 96716447
Τετάρτη & Σάββατο 9:00 – 10:00μμ
12:00μ – 13:00
Μαραγκός Κυριάκος 99588551
A.N. SPORT GYM
ΔΑΛΙ
Τρίτη & Παρασκευή 6:15 – 7:15μμ
Ασκήσεις στο νερό
Φαούτα Αφροδίτη 99317613

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ KAI ΓΥΝΑΙΚΑ – ΑΝΔΡΑΣ

ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ
«ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ -Τάσος Παπαδόπουλος»
Δευτέρα & Πέμπτη 8:30 – 9:30πμ
Pilates
Λάμπρου Αγάθη 99475400
Δευτέρα & Πέμπτη 9:45 – 10:45πμ
Aerobic
Μιχαήλ Λαύρα 99875690
Δευτέρα & Πέμπτη 8:30 – 9:30 πμ
Fuctional Training
Παρασκευά Ανδρέας 96216631
Δευτέρα & Πέμπτη 8:30 – 9:30πμ
Yoga
Σωτηρίου Μαρίνα 99802795
Δευτέρα & Πέμπτη 6:15 – 7:15μμ
Δυναμικές Ασκήσεις  Εδάφους
Παρασκευά Ανδρέας 96216631
Δευτέρα & Πέμπτη 5:00 – 6:00μμ
Yoga
Σωτηρίου Μαρίνα 99802795
Τρίτη & Παρασκευή Pilates
8:30 – 9:30πμ
Ντανζιάνη Τζοάννα 99654534
9:30 – 10:30πμ
Τρίτη & Παρασκευή 8:30 – 9:30πμ
Aerobic
Σιάλου Άντρη 99460830
Τρίτη & Παρασκευή 7:15 – 8:15μμ
Aerobic
Γεωργίου Χρίστος 96716447
Τρίτη & Παρασκευή 4:00 – 5:00μμ
Pilates
Λάμπρου Αγάθη 99475400
Τρίτη & Παρασκευή 5:15 – 6:15μμ
Κυκλική Γυμναστική
Γερούδης Αλέξης 99598632
Δευτέρα & Πέμπτη 5:00 – 6:00μμ

Full body workout

Παναγή Μαρία 96895497
ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ
Γ΄ ΔΗΜ  ΣΧ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΤΙΣΣΑΣ
Δευτέρα & Πέμπτη 6:30 – 7:30μμ
Zumba
Ερωτοκρίτου Ελίζα 99997431
ΜΑΚΑΡΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Δευτέρα & Πέμπτη 7:30 – 8:30μμ
Functional Training
Παρασκευά Ανδρέας 96216631
ΜΑΚΑΡΙΟ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Τρίτη & Παρασκευή 6:00 – 7:00μμ
Functional Training
Παρασκευά Ανδρέας 96216631
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΙΔΗΣ  ΓΑΛΑΤΑ Δευτέρα & Πέμπτη 8:30 – 9:30πμ
Aerobic
Ναύτη Λουκία 99886672
ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΓ. ΔΟΜΕΤΙΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη
Τρίτη & Παρασκευή
8:30 – 9:30πμ
Κυκλική Γυμναστική
Γερούδης Αλέξης 99598632
ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΓ. ΔΟΜΕΤΙΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 5:00 – 6:00μμ
Pilates
7:00 – 8:00μμ
Hapkido
Παναγή Μαρία 96895497
ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ Κ. ΔΗΜΟΥ ΙΔΑΛΙΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 8:00 – 9:00πμ
9:00 – 10:00πμ
Νατάσα Ανδρέου 99833185
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΠΑΛΟΥΡΙΩΤΙΣΣΑΣ Δευτέρα & Πέμπτη 7:00 – 8:00μμ    8:00- 9:00μμ
Full body workout
Παναγή Μαρία 96895497
ΔΗΜ. ΣΧ.  Β΄ ΛΑΤΣΙΩΝ Δευτέρα & Πέμπτη 6:00 – 7:00μμ
Aerobic
Φαούτα Αφροδίτη 99317613
ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ
B΄ ΔΗΜ  ΣΧ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΤΙΣΣΑΣ
Δευτέρα & Πέμπτη 5:00 – 6:00μμ

Δυναμικές Ασκήσεις

Παρασκευά Ανδρέας 96216631
ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ
B΄ ΔΗΜ  ΣΧ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΤΙΣΣΑΣ
Δευτέρα & Πέμπτη 6:15 – 7:15μμ
Pilates
Λάμπρου Αγάθη 99475400
ΔΗΜ. ΣΧ. ΧΡΥΣΕΛΕΟΥΣΑΣ Δευτέρα & Πέμπτη 5:00 – 6:00μμ
Aerobic
Μιχαήλ Λαύρα 99875690
ΣΤΑΔΙΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΠΟΛΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 5:00 – 6:00μμ
Aerobic
Σιάλου Άντρη 99460830
ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΟΙΝ.
ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΓΕΡΙΟΥ
Δευτέρα & Πέμπτη 8:00 – 9:00πμ Φαούτα Αφροδίτη 99317613
ΛΕΥΚΟΘΕΟ  ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ Δευτέρα & Πέμπτη 8:40 – 9:40πμ
Pilates
Ντανζιάνη Τζοάννα 99654534
ΔΗΜ. ΣΧ. ΔΑΛΙ Β΄ Δευτέρα & Τετάρτη 6:30 – 7:30μμ
Aerobic
Τίτα  Σάββα 99725276
ΛΕΥΚΟΘΕΟ  ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ Τρίτη & Παρασκευή 8:30 – 9:30πμ
Pilates
Λάμπρου Αγάθη 99475400
ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ
Α΄ ΓΕΡΙΟΥ
Τρίτη & Παρασκευή  5:15 – 6:15μμ
Pilates
Κουκουμά Γεωργία 99662921
ΣΤΑΔΙΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΠΟΛΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 6:30 – 7:30μμ
Fitness
Τσιελεπής Ανδρέας 99955792
Β’ ΔΗΜ.ΣΧ. ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 19:15-20:15 Aνδρέου Νατάσα 99833185
ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΔΗΜΟΥ ΑΓ. ΔΟΜΕΤΙΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 9:30 – 10:30πμ Τσιελεπής Ανδρέας 99955792
ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΑΣΤΡΟΜΕΡΙΤΗ Τρίτη & Παρασκευή 8:30 – 9:30πμ
Aerobic
Ναύτη Λουκία 99886672
 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΙΔΗΣ ΓΑΛΑΤΑ Τρίτη & Παρασκευή 6:00 – 7:00μμ Ναύτη Λουκία 99886672
ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΓΕΡΙΟΥ
Τρίτη & Πέμπτη 6:30 – 7:30μμ
Αεροβική & Ενδυνάμωση
Τίτα Σάββα 99725276
ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΑΘΗΕΝΟΥ Τετάρτη & Σάββατο 6:00 – 7:00μμ
7:45 – 8:45πμ
Hapkido
Παναγή Μαρία 96895497

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΥΧΕΝΙΚΟ ΣΥΝΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΡΘΡΩΣΕΩΝ

ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ
Γ΄ ΔΗΜ  ΣΧ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΤΙΣΣΑΣ
Δευτέρα & Πέμπτη 5:00 – 6:00μμ Ερωτοκρίτου Ελίζα 99997431
ΣΤΑΔΙΟ ΒΟΡΕΙΟΥ ΠΟΛΟΥ  ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 8:00 – 9:00πμ Σιάλου Άντρη 99460830
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΑΡΙΔΗΣ ΓΑΛΑΤΑ Δευτέρα & Πέμπτη 9:30 – 10:30πμ Ναύτη Λουκία 99886672
ΣΤ΄ΔΗΜ.  ΣΧ. ΑΓΛΑΝΤΖΙΑΣ Τρίτη & Παρασκευή 5:00 – 6:00μμ Μαραγκός Κυριάκος 99588551
ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ
«ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ»
Τρίτη & Παρασκευή 6:15 – 7:15μμ Χρίστος Γεωργίου 96716447
ΑΙΘΟΥΣΑ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ
ΑΒ΄ ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ
Τρίτη & Παρασκευή 6:30 – 7:30μμ Σιάλου Άντρη 99460830

ΤΡΙΤΗ ΗΛΙΚΙΑ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Λ. Η. ΕΓΚΩΜΗΣ Δευτέρα & Πέμπτη 9:45 – 10:30πμ Αντωνιάδου Αναστασία 99517974
Λ. Η. ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 9:15 – 10:00πμ Ηρακλέους Χρίστος 99476414
ΜΕΛΑΘΡΟ ΕΥΓΗΡΙΑΣ Δευτέρα & Πέμπτη 8:45 – 9:30πμ Μιχαήλ Λαύρα 99875690
ΠΟΛΥΔΥ. ΑΓ. ΔΟΜΕΤΙΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 11:00 – 11:45πμ Μιχαήλ Λαύρα 99875690
Λ. Η.  ΛΑΚΑΤΑΜΕΙΑΣ Δευτέρα & Πέμπτη 10:00 – 10:45πμ Παρασκευά Ανδρέας 96216631
ΠΟΛΥΔΥ. ΛΕΥΚΩΣΙΑΣ Δευτέρα & Πέμπτη 10:00 – 10:45πμ Ντανζιάνη Τζοάννα 99654534
ΣΚΕ  ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 10:50 – 11:35πμ Ντανζιάνη Τζοάννα 99654534
ΠΟΛΥΔΥ. ΣΟΛΕΑΣ Δευτέρα & Πέμπτη 10:45 – 11:30πμ Ναύτη Λουκία 99886672
ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΚΚΙΝΟΤΡΙΜΙΘΙΑΣ Δευτέρα & Πέμπτη 9:45 – 10:30πμ Αγάθη Λάμπρου 99475400
ΘΑΛΠΩΡΗ Δευτέρα & Πέμπτη 9:00 – 9:45πμ Καραγκούνης Δημήτρης 99515563
ΕΚΥΣΥ   ΚΑΪΜΑΚΛΙΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 9:15 – 10:00πμ Σιάλου Άντρη 99460830
ΣΚΕ ΤΣΕΡΙΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 10:45 – 11:30πμ Φαούτα Αφροδίτη 99317613
ΜΕΛΑΘΡΟΝ ΑΓΑΠΗΣ Τρίτη & Παρασκευή 10:00 – 10:45πμ Μιχαήλ Λαύρα 99875690
ΣΚΕ ΑΚΑΚΙΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 7:45 – 8:30πμ Μιλτιάδους Πέτρος 99346919
ΠΟΛΥΔΥ. ΑΓ. ΔΟΜΕΤΙΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 9:30 – 10:15πμ Παρασκευά Ανδρέας 96216631
ΣΚΕ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑΣ Τρίτη & Παρασκευή 11:00 – 11:45πμ Ναύτη Λουκία 99886672
ΑΓ. ΜΑΡΙΝΑ ΣΤΡΟΒΟΛΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 9:45 – 10:30πμ Σιάλου Άντρη 99460830
MATERIAL Τρίτη & Παρασκευή 9:15 – 10:00πμ Ανδρέου Ευγενία 96748377

ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΕΙΔΙΚΕΣ ΙΚΑΝΟΤΗΤΕΣ

ΕΙΔΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ

Ο Κυπριακός Οργανισμός Αθλητισμού υλοποιώντας την φιλοσοφία του προγράμματος ΑΓΟ για
παροχή ίσων ευκαιριών άθλησης σε όλα τα άτομα, ανεξάρτητου φύλου, ηλικίας, κοινωνικής
θέσης και προπαντός επιπέδου ψυχικής και σωματικής υγείας, λειτουργεί ειδικά προγράμματα για
άτομα του Κέντρου Ημερήσιας Φροντίδας Στροβόλου, του Ιδρύματος Ελεούσας του Κύκκου,
της Ειδικής Μονάδας Νοητικής Στέρησης, Ειδικής εκπαίδευση Σκαπανέας, Ειδική εκπαίδευση Ηλιαχτίδα και του Ειδικού Σχολείου ΑΜΕΑ ΜΟΡΦΟΥ.

ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

A΄Τετράμηνο 11 Σεπτεμβρίου 2017 - Δηλώσεις για παιδία

 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Α΄ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ
Σεπτ.  – Δεκέμ.
Δικαίωμα Συμμετοχής
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ
Δικαίωμα Συμμετοχής
Β΄ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ
Γεν. – Απρ.

Δικαίωμα Συμμετοχής
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ
Δικαίωμα Συμμετοχής
Γ’ΔΙΜΗΝΟ
Μαΐου – Ιουν.

Δικαίωμα Συμμετοχής

Γενικής Άθλησης
€30
€15
€5 – Ειδικές Κατηγορίες
€30
€15
€5 – Ειδικές Κατηγορίες
€20
€25
Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€25
Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€15
Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€15
Ειδικές Κατηγορίες
€15
Ειδικές Κατηγορίες
€10
Ειδικές Κατηγορίες
Εξειδικευμένα Προγράμματα
€50
€50
€30
€35
Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€35
Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€20
Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€15
Ειδικές Κατηγορίες
€15
Ειδικές Κατηγορίες
€10
Ειδικές Κατηγορίες
Κολύμβησης
€30 το μήνα
€20 το μήνα για Παιδιά Πενταμελών & Πολύτεκνων Οικ. Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€10 το μήνα για τις Ειδικές Κατηγορίες
Προδημοτικής Εκπαίδευσης
Α΄ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ
Σεπτ.  – Δεκέμ.

Δικαίωμα Συμμετοχής
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ
Δικαίωμα Συμμετοχής
Β΄ ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ
Γεν. – Απρ.
Δικαίωμα Συμμετοχής
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ
Δικαίωμα Συμμετοχής
Γ’ΔΙΜΗΝΟ
Μαΐου – Ιουν.

Δικαίωμα Συμμετοχής
€30
€15
€5 – Ειδικές Κατηγορίες
€30
€15
€5 – Ειδικές Κατηγορίες
€20
€25
Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€25
Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€15
Μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€15
Ειδικές Κατηγορίες
€15
Ειδικές Κατηγορίες
€10
Ειδικές Κατηγορίες
ΔΩΡΕΑΝ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΤΑ ΑΠΟΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΫΠΟΘΕΣΗ ΟΤΙ ΠΡΟΣΚΟΜΙΖΟΥΝ ΒΕΒΑΙΩΣΗ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΥΗΜΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΩΝ ΛΗΠΤΩΝ Ε.Ε.Ε. (ΕΛΑΧΙΣΤΟ ΕΓΓΥΗΜΕΝΟ ΕΙΣΟΔΗΜΑ). ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΔΩΡΕΑΝ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΠΑΡΕΧΕΤΑΙ  ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ. ΟΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΑ 3Α, 4Α Κ.Ο.Κ. ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΣ ΝΟΟΥΜΕΝΟΥ ΟΤΙ ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ 2, ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΓΟΝΙΑ ΤΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΚΟΑ

A΄Τετράμηνο 11 Σεπτεμβρίου 2017 - Δηλώσεις για ενήλικες

Δικαίωμα
Συμμετοχής
Α΄ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ
Σεπτ.,Οκτ.,Νοεμ.,Δεκ.
Β΄ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ
Γεν.,Φεβ.,Μαρ.,Απρ.
Γ΄ΔΙΜΗΝΟ
Μάιος, Ιουν.
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΓΓΡΑΦΗ
Γυμναστική
€45 το τετράμηνο
Ειδικές Κατηγορίες:
€15 το τετράμηνο
€45 το τετράμηνο
Ειδικές Κατηγορίες:
€15 το τετράμηνο
€25 το δίμηνο
Ειδικές Κατηγορίες:
€10 το δίμηνο
€15 το μήνα
Ειδικές Κατηγορίες:
€5 το μήνα
Καλαθόσφαιρα
Πετοσφαίριση
Φούτσαλ
Προσαρμοσμένη κ.α.
€45 το τετράμηνο
Ειδικές Κατηγορίες:
€15 το τετράμηνο
€45 το τετράμηνο
Ειδικές Κατηγορίες:
€15 το τετράμηνο
€25 το δίμηνο
Ειδικές Κατηγορίες:
€10 το δίμηνο
€15 το μήνα
Ειδικές Κατηγορίες:
€5 το μήνα
Κολύμβηση
€30 το μήνα
Ειδικές Κατηγορίες: €10 το μήνα
ΟΙ ΕΙΔΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ ΑΦΟΡΟΥΝ ΤΟΥΣ ΚΑΤΟΧΟΥΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΚΑΡΤΑΣ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΥΣ ΚΟΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΣΥΖΥΓΟΥΣ ΤΟΥΣ