Β΄ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ 2017-2018

ΠΑΙΔΙΑ

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΛΑΙΟΥ ΓΣΖ
Δευτέρα και Πέμπτη 15:15 – 16:15 Κυριάκου Πέτρος
Τζιούβας Νίκος
99860123
99895724
16:15 – 17:15
Τρίτη και Παρασκευή 18:15-19:15 Ανδρέου Δ.Ανδρέας 99005836
Τρίτη και Παρασκευή 18:15 – 19:15 Τζέλλος Αλέξανδρος 99877121

ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΑΛΗ

ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ(ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΑΛΗΣ)
Τρίτη & Παρασκευή 17:10-18:10 Λεωνίδης Ορέστης 96308670

ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΥΡΓΩΝ Τρίτη &

Παρασκευή

16:00-17:00 Πέτρου Έφη 99849384
ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΑΘΗΕΝΟΥ
Τετάρτη &

Σάββατο

15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
Παπαγεωργίου
Τώνια
99832701
8:45-9:45
9:45-10:45
10:45-11:45
11:45-12:45
AIΘΟΥΣΑ
ΠΑΛΑΙΟΥ ΓΣΖ
 
Τρίτη & Παρασκευή 14:15-15:15
15:30-16:30
Παπαγεωργίου
Τώνια
99832701
ΔΗΜ.ΣΧ.ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ Α’ Τετάρτη &

Σάββατο

16:15-17:15

11:45-12:45

Πέτρου Έφη 99849384

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΔΗΜ.ΣΧ.ΔΑΛΙ  Γ’ Δευτέρα & Πέμπτη 13:15-14:15 Μαλέκου Ειρήνη 99339565
ΔΗΜ.ΣΧ.ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ Τρίτη & Παρασκευή 14:45-15:45 Μαλέκου Ειρήνη 99339565
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ Σάββατο 8:30-10:00 Πέτρου Έφη 99849384
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ Τετάρτη &
Σάββατο
14:00-16:00
10:30-11:30
Πέτρου Έφη 99849384
ΔΗΜ.ΣΧ.ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ Α’ Τετάρτη &
Σάββατο
16:15-17:15
12:45-13:45
Πέτρου Έφη 99849384
ΔΗΜ.ΣΧ.AΥΓΟΡΟΥ B’ Τετάρτη &


Σάββατο

17:30-18:30/
18:30-19:30

14:00-15:00/
15:00-16:00

Πέτρου Έφη 99849384

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Δευτέρα & Πέμπτη 15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:15-20:15
Χειμωνίδου Φρόσω 99828214
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Τρίτη &Παρασκευή 18:00-19:00 Χειμωνίδου Φρόσω 99828214
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Παρασκευή 19:15- 20:15 Χειμωνίδου Φρόσω 99828214
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Τετάρτη 16:30-18:30
18:45-19:45
Χειμωνίδου Φρόσω 99828214
ΔΗΜ.ΣΧ.ΔΑΛΙ Γ’ Τετάρτη 14:00-16:00/ Χειμωνίδου Φρόσω 99828214
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 8:00-10:00πμ Χειμωνίδου Φρόσω 99828214

ΕΝΗΛΙΚΕΣ

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΑΣ - ΓΥΝΑΙΚΑ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ

ΑΙΘ.Τ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΘΗΕΝΟΥ
Δευτέρα & Πέμπτη 20:30-22:00 Πιερή Αντρέας 99892768
ΕΥΡΥΒΙΑΔΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Δευτέρα & Πέμπτη 20:00-21:00
(καλαθόσφαιρα)
Λεωνίδης Ορέστης 96308670
ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ
(Καλαθόσφαιρα)
Τετάρτη &
Σάββατο
18:30-19:30
14:00-15:00
Ανδρέου Δ. Ανδρέας 99005836
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ Τρίτη &
Παρασκευή
19:00-20:00
17:30-18:30
Ανδρέου Δ. Ανδρέας 99005836

ΤΕΝΙΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ Πέμπτη 17:30-19:30  Ταντελέ Άννα 99605730

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ

ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ Δευτέρα &Πέμπτη 8:00-9:00πμ
9:00-10:00πμ
Τζιούβας Νίκος 99895724
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ Δευτέρα 17:15-18:15
18:15-19:15
Ιωάννου Μάριος 99429007
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ Τετάρτη 17:20-18:20
18:20-19:20
Ιωάννου Μάριος 99429007
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ
Πρόγραμμα :Βάρη
Τετάρτη 8:00-9:30 Ιωάννου Μάριος 99429007
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ
                        
Πέμπτη 18:15-19:15 Ιωάννου Μάριος 99429007
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ Παρασκευή 17:30-18:30
18:30-19:30
Ιωάννου Μάριος 99429007
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
Πρόγραμμα :YOGA
Δευτέρα & Πέμπτη 8:15-9:15 Παπαγεωργίου Τώνια 99832701
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
Πρόγραμμα :PILATES
Δευτέρα & Πέμπτη 15:45-16:45 Aνδρέου Νατάσα 99833185
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
Πρόγραμμα :PILATES
Τρίτη & Παρασκευή 9:30-10:30 Aνδρέου Νατάσα 99833185
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ Τρίτη & Παρασκευή 8:00-9:00
9:00-10:00
Ανδρέου Κ. Ανδρέας 99569061
ΔΗΜ.ΣΧ.ΛΙΒΑΔΙΩΝ Δευτ/Τρ/Πεμ/Παρασ 7:30-8:30 Ιωάννου Μάριος 99429007
ΔΗΜ.ΣΧ.ΛΙΒΑΔΙΩΝ Δευτέρα & Τετάρτη 19:30-20:30 Ιωάννου Μάριος 99429007
 
ΔΗΜ.ΣΧ.ΛΙΒΑΔΙΩΝ
Τρίτη 18:45-19:45 Ιωάννου Μάριος 99429007
ΔΗΜ.ΣΧ.ΛΙΒΑΔΙΩΝ Πέμπτη 19:30-20:30 Ιωάννου Μάριος 99429007
ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ Δ’ Δευτ/Τρ/Πεμ/Παρασ 17:00-18:00 Παπαγεωργίου Τώνια 99832701
Ε’ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ (ΒΕΡΓΙΝΑ)
Πρόγραμμα :PILATES
Δευτέρα&Τετάρτη 17:15-18:15 Ανδρέου Κ. Ανδρέας 99569061
ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 17:30-18:30 Λεωνίδης Ορέστης 96308670
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ Τρίτη &
Παρασκευή
19:00-20:00
17:30-18:30
Ανδρέου Δ. Ανδρέας 99005836
ΒΕΡΓΙΝΑ
(Τα μαθήματα γίνονται την Τρίτη στο Γυμνάσιο και την Παρασκευή στο Λύκειο)
Τρίτη & Παρασκευή 18:30-19:30 Λεωνίδης Ορέστης 96308670
ΔΗΜ.ΣΧ.ΔΡΟΣΙΑΣ Β’ Δευτέρα & Τετάρτη 18:45-19:45 Λεωνίδης Ορέστης 96308670
ΔΗΜ.ΣΧ.ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ Β’ Δευτέρα & Πέμπτη 19:30-20:30 Πέτρου Έφη 99849384
ΔΗΜ.ΣΧ.  ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑ Β’ Τρίτη & Παρασκευή 19:00-20:00 Τζιούβας Νίκος 99895724
ΚΙΤΙ
(Τα μαθήματα γίνονται στη Σχολή Χορού Αθανασία)
Τρίτη & Παρασκευή 8:00-9:00 Aνδρέου Νατάσα 99833185
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛΗΤ.ΚΕΝΤΡΟ-Αίθουσα Βαρών
(Κυκλική προπόνηση)
Πέμπτη&
Σάββατο
19:15-20:00
7:15-8:00
Ανδρέου Κ. Ανδρέας 99569061
 
ΓΥΜΝ.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ
Δευτ/Τρ/Πεμ/Παρασ 18:35-19:35 Παπαγεωργίου Τώνια 99832701
Β’ ΔΗΜ.ΣΧ. ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
Πρόγραμμα :PILATES
Δευτέρα & Πέμπτη 19:15-20:15 Aνδρέου Νατάσα 99833185
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΕΝΟΥ
Πρόγραμμα :PILATES
Δευτέρα & Πέμπτη 17:45-18:45 Aνδρέου Νατάσα 99833185
 
ΑΙΘ.Τ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΘΗΕΝΟΥ
Τρίτη & Πέμπτη 8:30-9:30 Πιερή Ανδρέας 99892768
 
ΑΙΘ.Τ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΘΗΕΝΟΥ
Δευτέρα & Πέμπτη 19:30-20:30 Πιερή Ανδρέας 99892768
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΕΝΟΥ
Πρόγραμμα: HAPKIDO
Τετάρτη &
Σάββατο
18:00-19:00
7:45-8:45
Παναγή Μαρία   96895497
 
ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ
ΛΕΥΚΑΡΩΝ
Δευτέρα & Πέμπτη 18:15-19:15 Ανδρέου Κ. Ανδρέας 99569061
 
ΠΟΛΙΤ.ΚΕΝΤΡΟ ΙΔΑΛΙΟΥ
Δευτέρα & Πέμπτη 8:00-9:00/
9:00-10:00
Ανδρέου Νατάσα 99833185

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ και ΠΕΜΠΤΗ   
7:45-8:45 Kυριάκου Πέτρος 99860123
18:30-19:30 Kυριάκου Πέτρος 99860123
19:30-20:30 Kυριάκου Πέτρος 99860123
ΔΕΥΤΕΡΑ και ΤΕΤΑΡΤΗ
7:45-8:45 Aνδρέου Κ. Ανδρέας 99569061
19:00-20:00/
20:00-21:00
Βαρχάποβιτς Κίρα 99780911
ΤΡΙΤΗ και ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
8:15-9:15 Βαρχάποβιτς Κίρα 99780911
Τρίτη 20:00-21:00 /
Παρασκευή 19:30-20:30
Iωάννου Μάριος 99429007

ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ

ΕΙΔΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ

ΕΙΔΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ.ΛΑΖΑΡΟΥ Δευτέρα &Πέμπτη 9:30-11:00 Τζέλλος Αλέξανδρος 99877121
ΕΙΔΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ.ΛΑΖΑΡΟΥ Τρίτη
(Γενική Άθληση)
9:30-11:00 Τζέλλος Αλέξανδρος 99877121
ΕΙΔΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ.ΛΑΖΑΡΟΥ Παρασκευή
(Κολύμβηση)
9:30-11:00 Τζέλλος Αλέξανδρος 99877121
ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ ΖΩΗΣ Δευτέρα &
Σάββατο
(Κολύμβηση)
16:15-17:00 Ιωάννου Μάριος 99429007

ΤΡΙΤΗ ΗΛΙΚΙΑ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΣΤΕΓΗ ΑΠ.ΛΟΥΚΑ Δευτέρα 9:00-10:30 Ιωάννου Μάριος 99429007
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ Τρίτη&
Πέμπτη
9:30-10:30 Λεωνίδης Ορέστης 96308670
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕΙΟ Τρίτη & Πέμπτη 10:30-11:15 Αθανασίου Ανδρέας 96748871
ΟΑΣΗ Τρίτη & Πέμπτη 9:35-10:20 Αθανασίου Ανδρέας 96748871
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΩΝ ΕΝΟΡΙΑΣ ΑΓ.ΣΑΒΒΑ Δευτέρα&
Πέμπτη
10:45-11:30
10:00-10:45
Ιωάννου Μάριος 99429007
ΑΥΓΟΡΟΥ Τρίτη& Παρασκευή 8:45-9:45 Ταντελέ Άννα 99605730