ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ 10 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2018

ΠΑΙΔΙΑ

ΓΕΝΙΚΗ ΑΘΛΗΣΗ

ΑΓ.ΛΑΖΑΡΟΣ Α’+Β’
(Γήπεδο Γυμν.Φανερωμένης)
Δευτέρα & Πέμπτη 15:00-16:00 Λεωνίδης Ορέστης 96308670
ΔΗΜ. ΣΧ.ΠΥΡΓΩΝ Δευτέρα & Πέμπτη 16:00-17:00 Ανδρέου Δ. Αντρέας 99005836
ΔΗΜ.ΣΧ.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ Α’ Δευτέρα & Πέμπτη 14:00-15:00 Παπαγεωργίου Τώνια 99832701
 
ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ
ΛΕΥΚΑΡΩΝ
Τρίτη & Πέμπτη 14:00-14:45
(προδημοτική & τάξη Α’)
14:45-15:45
(τάξεις Β’-Γ’ Δ’-Ε’)
15:45-16:45
Στ’-γυμνάσιο)
Ανδρέου Κ. Ανδρέας 99569061
 
ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
Δευτέρα & Παρασκευή 15:00-16:00 Ανδρέου Νατάσα 99833185
     ΔΗΜ.ΣΧ. ΖΗΝΩΝΑ Δευτέρα & Πέμπτη 13:15-14:15 Ανδρέου Δ. Ανδρέας 99005836
ΑΙΘ.Τ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΘΗΕΝΟΥ
Τρίτη & Παρασκευή 14:30-15:30 Πιερή Αντρέας 99892768
ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΘΑΡΗΣ Δευτέρα &Πέμπτη 13:35-14:35 Αθανασίου Αντρέας 96748871
ΔΗΜ.ΣΧ.ΔΡΟΣΙΑΣ Β’ Τρίτη& Παρασκευή 14:40-15:40 Αθανασίου Αντρέας 96748871
 
ΔΗΜ.ΣΧ.ΨΕΥΔΑ
Τρίτη& Παρασκευή 14:40-15:40 Ανδρέου Δ. Ανδρέας 99005836
ΔΗΜ.ΣΧ.ΛΥΜΠΙΩΝ Τρίτη & Παρασκευή 16:00-17:00 Πιερή Ανδρέας 99892768
 
Ε’ ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
(Βεργίνας)
Τετάρτη &
Σάββατο
14:30-15:30
10:05-11:05
Αθανασίου Αντρέας 96748871
ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΕΛΛΙΩΝ
 
Τετάρτη &
Σάββατο
16:00-17:00
8:00-9:00
Ανδρέου Δ. Ανδρέας 99005836
ΔΗΜ.ΣΧ.ΣΩΤΗΡΩΣ
(Το Σάββατο το μάθημα θα γίνεται στο Ευρυβιάδειο Γυμνάσιο)
Τετάρτη &
Σάββατο
14:30-15:30
12:30-14:30
Λεωνίδης Ορέστης 96308670
 
ΔΗΜ.ΣΧ.ΟΡΟΚΛΙΝΗΣ
Σάββατο 14:00-16:00 Πιερή Αντρέας 99892768
ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Τετάρτη &
Σάββατο
17:15-18:15
9:10-11:10
Ανδρέου Δ. Ανδρέας 99005836
ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΜΑΡΩΝ Σάββατο 11:45-13:45 Ανδρέου Δ. Ανδρέας 99005836
 
  ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
Δευτέρα
& Τετάρτη
15:50-16:50 Αθανασίου Αντρέας 96748871
ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
(ΜΙΚΤΗ)
Τετάρτη &
Σάββατο
14:30-15:30/15:30-16:30
9:00-10:00/10:00-11:00
Ιωάννου Μάριος 99429007
 
ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΝΑΦΩΤΙΑΣ
Τετάρτη &
Σάββατο
          15:00-16:00
9:00-10:00
Βαρχάποβιτς Κίρα 99780911
ΛΙΒΑΔΙΑ
( Λύκειο Λιβαδιών )
Σάββατο 12:30-14:00 Τζέλλος Αλέξανδρος 99877121
 
ΔΗΜ.ΣΧ. ΚΙΤΙΟΥ
Σάββατο 10:30-12:30 Τζιούβας Νίκος 99895724
 
ΔΗΜ.ΣΧ.ΕΘΝΑΡΧΗΣ ΜΑΚΑΡΙΟΣ  Γ’
Πέμπτη &
Σάββατο
          16:00-17:00
11:20-12:20
Αθανασίου Αντρέας 96748871
 
ΑΙΘ.Τ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΘΗΕΝΟΥ
Τετάρτη &
Σάββατο
15:00-16:00
16:30-17:30
Πιερή Αντρέας 99892768
 
ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΛΟΓΕΡΑ
(Το Σάββατο το μάθημα θα γίνεται στο Ευρυβιάδειο Γυμνάσιο)
Τετάρτη &
Σάββατο
13:15-14:15
12:30-14:30
Λεωνίδης Ορέστης 96308670
 
ΔΗΜ.ΣΧ.ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ
Τετάρτη &
Σάββατο
14:00-15:00
9:00-10:00
Ανδρέου Νατάσα 99833185

ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΡΟΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ

ΚΡΑΤΙΚΟΣ ΠΑΙΔΟΚ.
ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Δευτέρα & Τετάρτη 9:05-10:05 Ανδρέου Κ. Ανδρέας 99569061
ΣΚΕ ΚΑΜΑΡΩΝ Δευτέρα & Τετάρτη 10:15-11:00 Ανδρέου Κ. Ανδρέας 99569061
ΝΗΠ.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 10:10-10:55 Παπαγεωργίου Τώνια 99832701
ΣΚΕ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 10:30-12:00 Βαρχάποβιτς Κίρα 99780911
Ε’ ΔΗΜ .ΣΧ. ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ(ΒΕΡΓΙΝΑΣ)
Προδημοτική
Δευτέρα &Τετάρτη 16:15-17:00 Ανδρέου Κ. Ανδρέας 99569061
ΝΑΓΙΑ Δευτέρα & Πέμπτη 10:00-11:30 Πιερή Ανδρέας 99892768
ΗΛΙΟΣΤΑΛΑΓΜΑΤΙΕΣ Δευτέρα & Πέμπτη 9:15-10:00 Κυριάκου Πέτρος 99860123
ΣΚΕ ΤΣΙΑΚΚΙΛΕΡΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 8:45-10:15 Βαρχάποβιτς Κίρα 99780911
Η ΧΑΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ Δευτέρα &Πέμπτη 11:15-12:00 Τζιούβας Νίκος 99895724
ΠΑΙΔΙΚΟΣ ΚΗΠΟΣ Τρίτη & Πέμπτη 10:00-11:30 Ταντελέ Άννα 99605730
ΛΟΛΙΤΑΚΙΑ Τρίτη & Πέμπτη 9:30-11:45 Πέτρου Έφη 99849384
ΛΑΓΟΥΔΑΚΙΑ Τρίτη & Παρασκευή 10:00-11:30 Βαρχάποβιτς Κίρα 99780911
ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΝΟΜΠΕΛΙΣΤΕΣ Τρίτη &
Παρασκευή
8:30-9:15
11:15-12:00
Τζέλλος Αλέξανδρος 99877121
ΠΡΩΪΝΟ ΞΥΠΝΗΤΗΡΙ Τρίτη & Παρασκευή 10:45-11:45 Λεωνίδης Ορέστης 96308670
ΠΑΙΔΙΚΟΡΑΜΑ Τρίτη & Παρασκευή 9:30-11:00 Τζιούβας Νίκος 99895724
ΝΗΠΙΑΓ.ΛΙΒΑΔΙΩΝ
(Διεξάγεται στο Δημ.Σχ.Λιβαδιών)
Δευτέρα&
Τετάρτη
   17:15-18:00
16:30-17:15
Βαρχάποβιτς Κίρα 99780911

ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ

ΓΗΠΕΔΑ ΠΑΛΑΙΟΥ ΓΣΖ
Δευτέρα και Πέμπτη 15:15 – 16:15 Κυριάκου Πέτρος
Τζιούβας Νίκος
99860123
99895724
16:15 – 17:15
Τετάρτη και
Σάββατο
14:15 – 15:15 Ανδρέου Δ.Ανδρέας 99005836
10:25 – 11:25
Τρίτη και Παρασκευή 16:15 – 17:15 Τζέλλος Αλέξανδρος 99877121

ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΠΑΛΗ

ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ(ΑΙΘΟΥΣΑ ΠΑΛΗΣ)
Τρίτη & Παρασκευή 17:10-18:10 Λεωνίδης Ορέστης 96308670

ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΥΡΓΩΝ   Τρίτη &Παρασκευή 16:00-17:00 Πέτρου Έφη 99849384
ΑΙΘΟΥΣΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ
ΑΘΗΕΝΟΥ
Τετάρτη & Σάββατο 15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
Παπαγεωργίου
Τώνια
99832701
8:45-9:45
9:45-10:45
10:45-11:45
11:45-12:45
AIΘΟΥΣΑ
ΠΑΛΑΙΟΥ ΓΣΖ
Τρίτη& Παρασκευή 14:15-15:15
15:30-16:30
Παπαγεωργίου
Τώνια
99832701

ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΔΗΜ.ΣΧ.ΔΑΛΙ  Γ’ Δευτέρα & Πέμπτη 13:15-14:15 Μαλέκου Ειρήνη 99339565
ΔΗΜ.ΣΧ. ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ Δ’ Δευτέρα & Πέμπτη 14:30-15:30 Πέτρου Έφη 99849384
ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Δευτέρα & Πέμπτη 15:45-16:45 Πέτρου Έφη 99849384
ΔΗΜ.ΣΧ.ΚΑΜΑΡΩΝ Δευτέρα & Πέμπτη 15:45-16:45 Μαλέκου Ειρήνη 99339565
ΔΗΜ.ΣΧ.ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ Β’ Δευτέρα & Πέμπτη 17:00-18:00(ΑΡΧ)
18:00-19:00(ΠΡΟΧ)
Μαλέκου Ειρήνη 99339565
ΚΟΙΝΟΤΙΚΗ ΑΙΘΟΥΣΑ ΜΟΣΦΙΛΩΤΗΣ Τρίτη &
Παρασκευή
14:45-15:45 Πέτρου Έφη 99849384
ΔΗΜ.ΣΧ.ΠΥΡΓΩΝ Τρίτη &
Παρασκευή
16:00-17:00 Πέτρου Έφη 99849384
ΔΗΜ.ΣΧ.ΛΥΘΡΟΔΟΝΤΑ Τρίτη &
Παρασκευή
14:45-15:45 Μαλέκου Ειρήνη 99339565
ΓΥΜΝ.ΛΙΒΑΔΙΩΝ Τρίτη& Παρασκευή 16:15-17:15(ΑΡΧ)
17:15-18:15(ΠΡΟΧ)
Μαλέκου Ειρήνη 99339565
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ Σάββατο        8:30-10:00 Πέτρου Έφη 99849384
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ Τετάρτη&
Σάββατο
14:00-14:45/
14:45-15:30/
15:30-16:15
10:30-11:15/
11:15-12:00/
12:00-12:45
Πέτρου Έφη 99849384
ΔΗΜ.ΣΧ.AΥΓΟΡΟΥ B’ Τετάρτη &  Σάββατο 16:30-17:15/
17:15-18:00/
18:00-18:45
12:30-13:15/
13:15-14:00
14:00-14:45
Πέτρου Έφη 99849384

ΤΕΝΙΣ

ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ Δευτέρα & Πέμπτη 15:30-16:30
16:30-17:30
Ταντελέ Άννα 99605730
ΓΗΠΕΔΑ ΑΘΗΕΝΟΥ Δευτέρα &
Τετάρτη
18:00-19:00/
19:00-20:00
18:15-19:15/
19:15-20:15
Ταντελέ Άννα 99605730
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ Τετάρτη &
Σάββατο
16:45-17:45
10:00-11:00
Ταντελέ Άννα 99605730
ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ Τετάρτη &

Σάββατο

    15:30-16:30
11:15-12:15
12:15-13:15
Ταντελέ Άννα 99605730

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΑ

ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ Δευτέρα& Πέμπτη 17:30-18:30 Ανδρέου Δ. Ανδρέας 99005836

ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΠΙ

ΩΡΕΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΜΕΡΕΣ: ΔΕΥΤΕΡΑ& ΠΕΜΠΤΗ
14:00-14:45 Τζέλλος Αλέξανδρος Τηλ.99877121 Βαρχάποβιτς ΚίραΤηλ.99780911
14:45-15:30 Τζέλλος Αλέξανδρος Βαρχάποβιτς Κίρα
15:30-16:15 Τζέλλος Αλέξανδρος Βαρχάποβιτς Κίρα
16:15-17:00 Πιερή Αντρέας  Tηλ.9989276 Λεωνίδης Ορέστης Tηλ.96308670
ΩΡΕΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΜΕΡΕΣ: ΤΡΙΤΗ & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
 
14:00-14:45
Τζιούβας Νίκος
Τηλ.99895724
Ιωάννου Μάριος
Τηλ.99429007
Κυριάκου Πέτρος
Τηλ.99860123
14:45-15:30 Τζιούβας Νίκος Κυριάκου Πέτρος
15:30-16:15 Τζιούβας Νίκος Κυριάκου Πέτρος
16:15-17:00 Λεωνίδης Ορέστης Tηλ.96308670 Κυριάκου Πέτρος
ΩΡΕΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΜΕΡΕΣ: ΤΕΤΑΡΤΗ (απόγευμα) & ΣΑΒΒΑΤΟ(πρωϊ)
14:00-14:45/9:00-9:45 Τζέλλος Αλέξανδρος Κυριάκου Πέτρος
14:45-15:30/9:45-10:30 Τζέλλος Αλέξανδρος Κυριάκου Πέτρος
15:30-16:15/10:30-11:15 Τζέλλος Αλέξανδρος Κυριάκου Πέτρος
16:15-17:00/11:15-12:00 Τζέλλος Αλέξανδρος Κυριάκου Πέτρος

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Δευτέρα & Πέμπτη 15:00-16:00
16:00-17:00
17:00-18:00
18:00-19:00
19:15-20:15
Χειμωνίδου Φρόσω 99828214
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ  Τρίτη & Παρασκευή 17:45-18:45 Χειμωνίδου Φρόσω 99828214
Παρασκευή 19:00-20:00
ΔΗΜ.ΣΧ. ΔΡΟΜΟΛΑΞΙΑΣ Β’ Τρίτη & Παρασκευή 16:20-17:20 Χειμωνίδου Φρόσω 99828214
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ Τρίτη & Παρασκευή 15:00-16:00 Χειμωνίδου Φρόσω 99828214
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Τετάρτη 16:30-18:30
18:45-19:45
Χειμωνίδου Φρόσω 99828214
ΔΗΜ.ΣΧ.ΔΑΛΙ Γ’ Τετάρτη &
Σάββατο
14:00-15:00/
15:00-16:00/
10:30-11:30
Χειμωνίδου Φρόσω 99828214
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ Σάββατο 8:00-10:00 Χειμωνίδου Φρόσω 99828214

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΕ ΣΚΟΛΙΩΣΗ

ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ ΛΑΡΝΑΚΑΣ
Δευτέρα & Πέμπτη 16:15-17:00         Βαρχαπόβιτς Κίρα 99780911

KIDS PILATES& CROSS TRAINING

Β’ ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟ ΝΗΣΟΥ
Δευτέρα & Πέμπτη 16:10-17:10 Ανδρέου Νατάσα 99833185

ΕΝΗΛΙΚΕΣ

AΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΑΝΔΡΑΣ

ΑΙΘ.Τ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΘΗΕΝΟΥ
Δευτέρα &Πέμπτη 20:30-22:00 Πιερή Αντρέας 99892768
ΕΥΡΥΒΙΑΔΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Δευτέρα &Πέμπτη 20:00-21:00
(καλαθόσφαιρα)
Λεωνίδης Ορέστης 96308670
ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ
(Καλαθόσφαιρα)
Τετάρτη 18:30-20:30 Ανδρέου Δ. Ανδρέας 99005836
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛΗΤ.ΚΕΝΤΡΟ-Αίθουσα βαρών
(Κυκλική προπόνηση)
Τρίτη&
Σάββατο
19:15-20:00
7:15-8:00
Ανδρέου K. Ανδρέας 99569061
ΛΥΚΕΙΟ ΛΙΒΑΔΙΩΝ Δευτέρα & Πέμπτη 18:30-19:30 Ανδρέου Δ. Ανδρέας 99005836
ΕΥΡΥΒΙΑΔΕΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ Σάββατο 14:30-16:30
(καλαθόσφαιρα)
Λεωνίδης Ορέστης 96308670

ΤΕΝΙΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

ΓΗΠΕΔΑ ΑΘΗΕΝΟΥ Δευτέρα &
Τετάρτη
20:00-21:00
20:15-21:15
Ταντελέ Άννα 99605730
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ Πέμπτη 17:30-20:30  Ταντελέ Άννα 99605730

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ

Toggle Content goes here

ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ Δευτέρα &Πέμπτη 8:00-9:00
9:00-10:00
10:00-11:00
Τζιούβας Νίκος 99895724
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ Δευτέρα 17:15-18:15
18:15-19:15
Ιωάννου Μάριος 99429007
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ Τετάρτη 17:20-18:20
18:20-19:20
Ιωάννου Μάριος 99429007
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ
Πρόγραμμα :Βάρη
Τετάρτη 8:00-9:30 Ιωάννου Μάριος 99429007
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ
                         
Πέμπτη 18:15-19:15 Ιωάννου Μάριος 99429007
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ Παρασκευή 17:30-18:30
18:30-19:30
Ιωάννου Μάριος 99429007
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
Πρόγραμμα :YOGA
Δευτέρα & Πέμπτη 8:15-9:15 Παπαγεωργίου Τώνια 99832701
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ
Πρόγραμμα :PILATES
Τρίτη & Παρασκευή 9:30-10:30 Aνδρέου Νατάσα 99833185
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ Τρίτη & Παρασκευή 8:00-9:00
9:00-10:00
Ανδρέου Κ. Ανδρέας 99569061
ΔΗΜ.ΣΧ.ΛΙΒΑΔΙΩΝ Δευτ/Τρ/Πεμ/Παρασ 7:30-8:30 Ιωάννου Μάριος 99429007
ΔΗΜ.ΣΧ.ΛΙΒΑΔΙΩΝ Δευτέρα & Τετάρτη 19:30-20:30 Ιωάννου Μάριος 99429007
ΔΗΜ.ΣΧ.ΛΙΒΑΔΙΩΝ Τρίτη 18:45-19:45 Ιωάννου Μάριος 99429007
ΔΗΜ.ΣΧ.ΛΙΒΑΔΙΩΝ Πέμπτη 19:30-20:30 Ιωάννου Μάριος 99429007
ΔΗΜ.ΣΧ.ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ Δ’ Δευτ/Τρ/Πεμ/Παρασ 17:00-18:00 Παπαγεωργίου Τώνια 99832701
Ε’ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
             (ΒΕΡΓΙΝΑ)
    Πρόγραμμα :PILATES
Δευτέρα&Τετάρτη 17:00-18:00 Ανδρέου Κ. Ανδρέας 99569061
Ε’ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
(ΒΕΡΓΙΝΑ)
Τρίτη&Πέμπτη 18:30-19:30 Ανδρέου Κ. Ανδρέας 99569061
ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 17:30-18:30 Λεωνίδης Ορέστης 96308670
ΒΕΡΓΙΝΑ
(Τα μαθήματα γίνονται την Τρίτη στο Γυμνάσιο και την Παρασκευή στο Λύκειο)
Τρίτη & Παρασκευή 18:30-19:30 Λεωνίδης Ορέστης 96308670
ΔΗΜ.ΣΧ.ΔΡΟΣΙΑΣ Β’ Δευτέρα & Τετάρτη 18:45-19:45 Λεωνίδης Ορέστης 96308670
ΔΗΜ.ΣΧ.ΜΕΝΕΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 17:45-18:45 Πέτρου Έφη 99849384
ΔΗΜ.ΣΧ.  ΜΕΝΕΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 18:00-19:00 Τζιούβας Νίκος 99895724
ΚΙΤΙ
(Τα μαθήματα γίνονται στη Σχολή Χορού Αθανασία)
Τρίτη & Παρασκευή 8:00-9:00 Aνδρέου Νατάσα 99833185
ΚΙΤΙΟΝ ΑΘΛΗΤ.ΚΕΝΤΡΟ-Αίθουσα Βαρών
(Κυκλική προπόνηση)
            Τρίτη&
Σάββατο
7:15-8:00 Ανδρέου Κ. Ανδρέας 99569061
ΓΥΜΝ.ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ Δευτ/Τρ/Πεμ/Παρασ 18:35-19:35 Παπαγεωργίου Τώνια 99832701
Β’ ΔΗΜ.ΣΧ. ΠΕΡΑ ΧΩΡΙΟΥ ΝΗΣΟΥ
Πρόγραμμα :PILATES
Τρίτη & Πέμπτη 19:15-20:15 Aνδρέου Νατάσα 99833185
ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΕΝΟΥ
Πρόγραμμα :PILATES
Τρίτη & Πέμπτη 17:45-18:45 Aνδρέου Νατάσα 99833185
ΑΙΘ.Τ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΘΗΕΝΟΥ
Τρίτη & Πέμπτη 8:30-9:30 Πιερή Ανδρέας 99892768
ΑΙΘ.Τ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΘΗΕΝΟΥ
Δευτέρα & Πέμπτη 19:30-20:30 Πιερή Ανδρέας

99892768

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΘΗΕΝΟΥ
Πρόγραμμα: HAPKIDO
Τετάρτη &
Σάββατο
18:00-19:00
7:45-8:45
Παναγή Μαρία   96895497
ΓΥΜΝΑΣΙΟ-ΛΥΚΕΙΟ
ΛΕΥΚΑΡΩΝ
Τρίτη & Πέμπτη 16:45-17:45 Ανδρέου Κ. Ανδρέας 99569061
ΠΟΛΙΤ.ΚΕΝΤΡΟ ΙΔΑΛΙΟΥ Δευτέρα & Πέμπτη 8:00-9:00/
9:00-10:00
Ανδρέου Νατάσα 99833185

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

ΔΕΥΤΕΡΑ και ΠΕΜΠΤΗ   
7:45-8:45 Kυριάκου Πέτρος 99860123
18:30-19:30 Kυριάκου Πέτρος 99860123
19:30-20:30 Kυριάκου Πέτρος 99860123
ΔΕΥΤΕΡΑ και ΤΕΤΑΡΤΗ
7:45-8:45 Aνδρέου Κ. Ανδρέας 99569061
19:00-20:00/
20:00-21:00
Βαρχάποβιτς Κίρα 99780911
ΤΡΙΤΗ και ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
8:15-9:15 Βαρχάποβιτς Κίρα 99780911
Τρίτη 20:00-21:00 /
Παρασκευή 19:30-20:30
Iωάννου Μάριος 99429007
ΤΡΙΤΗ και ΠΕΜΠΤΗ
20:00-21:00 Aνδρέου Κ. Ανδρέας 99569061

ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ

ΕΙΔΙΚΕΣ ΣΧΟΛΕΣ

ΕΙΔΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ.ΛΑΖΑΡΟΥ Δευτέρα &Πέμπτη 9:30-11:00 Τζέλλος Αλέξανδρος 99877121
ΕΙΔΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ.ΛΑΖΑΡΟΥ Τρίτη
(Γενική Άθληση)
9:30-11:00 Τζέλλος Αλέξανδρος 99877121
ΕΙΔΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΑΓ.ΛΑΖΑΡΟΥ Παρασκευή
(Κολύμβηση)
9:30-11:00 Τζέλλος Αλέξανδρος 99877121
ΗΛΙΑΧΤΙΔΑ ΖΩΗΣ Δευτέρα & Σάββατο (Κολύμβηση) 16:15-17:00 Ιωάννου Μάριος 99429007

ΤΡΙΤΗ ΗΛΙΚΙΑ

ΑΝΑΛΥΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΣΤΕΓΗ ΑΠ.ΛΟΥΚΑ Δευτέρα 9:00-10:30 Ιωάννου Μάριος 99429007
ΠΑΛΑΙΟ ΓΣΖ Τρίτη&
Πέμπτη
9:30-10:30 Λεωνίδης Ορέστης 96308670
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΕΙΟ Τρίτη & Πέμπτη 10:30-11:15 Αθανασίου Ανδρέας 96748871
ΟΑΣΗ Τρίτη & Πέμπτη 9:35-10:20 Αθανασίου Ανδρέας 96748871
ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΗΛΙΚΙΩΜΕΝΩΝ ΕΝΟΡΙΑΣ ΑΓ.ΣΑΒΒΑ Δευτέρα&
Πέμπτη
10:45-11:30
10:00-10:45
Ιωάννου Μάριος 99429007
ΑΥΓΟΡΟΥ Τρίτη& Παρασκευή 8:45-9:45 Ταντελέ Άννα 99605730

ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ

Δηλώσεις Συμμετοχής για Παιδιά

Πατήστε εδώ για περισσότερες πληροφορίες.

Δηλώσεις Συμμετοχής για Ενήλικες

Πατήστε εδώ για περισσότερες πληροφορίες.

Δικαιώματα Συμμετοχής

Α’  ΤΕΤΡΑΜΗΝΟ
ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΣ – ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ  
ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ –ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΑ 
ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
€ 30,00 το τετράμηνο
€ 25,00 το τετράμηνο μέλη  ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€ 15,00 Ειδικές κατηγορίες
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ € 50,00  το τετράμηνο
€ 35,00  το τετράμηνο μέλη  ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€ 15,00 Ειδικές κατηγορίες
ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΠΙ € 35,00 τον μήνα
€ 25,00 τον μήνα μέλη ΠΟΠΟ ή  ΠΟΠ
€ 10,00 τον μήνα Ειδικές κατηγορίες
ΠΡΟΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ € 30,00 το τετράμηνο
€ 25,00 το τετράμηνο  μέλη ΠΟΠΟ ή ΠΟΠ
€ 15,00 Ειδικές κατηγορίες
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΝΗΛΙΚΩΝ € 50,00 το Τετράμηνο
€ 15,00 Ειδικές κατηγορίες
ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ ΕΝΗΛΙΚΩΝ € 35, 00 το μήνα
€ 10,00 τον μήνα  Ειδικές κατηγορίες
ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΛΑΜΒΑΝΟΥΝ ΕΠΙΔΟΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΓΡ. ΕΥΗΜΕΡΙΑΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΩΝ ΛΗΠΤΩΝ  Ε.Ε.Ε. ΔΩΡΕΑΝ
ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
Οι ΕΙΔΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ αφορούν τους κατόχους κοινωνικής κάρτας, τα 3α ,4α  κ.ο.κ  παιδιά της ίδιας οικογένειας νοουμένου ότι συμμετέχουν στο Πρόγραμμα και τα άλλα 2, υπαλλήλους του ΚΟΑ καθώς και τα παιδιά των υπαλλήλων του ΚΟΑ