Έναρξη Προγράμματος 11 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2017

ΠΑΙΔΙΑ

ΓΕΝΙΚΗ ΑΘΛΗΣΗ

ΧΩΡΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ΜΕΡΕΣ ΩΡΕΣ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ/ΤΡΙΑ
ΦΥΣΙΚΗ ΑΓΩΓΗΣ
ΤΗΛ.
ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ Δευτέρα
&
Πέμπτη
2:40 –3:40μ.μ Γερμανού Μαρία 99765611
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ Γ Τρίτη
&
Παρασκευή
3:30 – 4:30μ.μ Παρπούνα Μαρία 96554566
ΣΩΤΗΡΑ Γ Δευτέρα & Πέμπτη 4:00 –5:00μμ Γερμανού Μαρία 99765611
ΑΥΓΟΡΟΥ Α Τρίτη  & Παρασκευή 2:00 –3:00μ.μ Παρπούνα Μαρία 96554566
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ Β Τετάρτη
&
Σάββατο
4:00-5:00μ.μ.
9:00-10:00π.μ
Γερμανού Μαρία 99765611
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ Δ Δευτέρα
&
Πέμπτη
3:45 – 4:45μ.μ Μαρία Σίμοβα 99974558
ΔΕΡΥΝΕΙΑ Γ Τρίτη &Παρασκευή 5:15 – 6:15μ.μ Φαρτούνοβ Βασίλης 99291417
ΟΡΜΗΔΕΙΑ B Τετάρτη
&
Σάββατο
4:00 – 5:00μ.μ
8:30 – 9:30π.μ
 Σίμοβα Μαρία 99974558
ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ Α Τρίτη
&
Παρασκευή
4:00 – 5:00μ.μ Σίμοβα Μαρία 99974558
ΛΙΟΠΕΤΡΙ Β Τρίτη
& Παρασκευή
4:00 – 5:00μ.μ  Γερμανού Μαρία 99765611
ΔΕΡΥΝΕΙΑ Α Τρίτη
&
Παρασκευή
2:30 – 3:30μ.μ Σίμοβα Μαρία 99974558
ΔΕΡΥΝΕΙΑ Β Τετάρτη
&
Σάββατο
2:40 – 3:40μ.μ
10:20 – 11:20π.μ
 Γερμανού Μαρία 99765611
ΦΡΕΝΑΡΟΣ Δευτέρα
&
Πέμπτη
2:30 – 3:30μ.μ Παύλος Κωνσταντίνου 99125625
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ Α Δευτέρα
&
Πέμπτη
3:45 – 4:45μ.μ Παύλος Κωνσταντίνου 99125625
ΔΑΣΑΚΙ ΑΧΝΑΣ Δευτέρα
&
Πέμπτη
2:00 – 3:00μ.μ Φαρτούνοβ Βασίλης 99291417

ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕNO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TABLE ΤENNIS

ΠΙΓΚ – ΠΟΓΚ
ΛΕΣΧΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Τετάρτη &
Σάββατο
6:30 – 7:30μ.μ
12:00 – 13:00μ.μ
Φαρτούνοβ Βασίλης 99291417

ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ TENNIS

ΔΗΜΟΣ ΣΩΤΗΡΑΣ
(Τζιοβάνη Μπλοκ –δρόμος Φρενάρου)
Τρίτη &
Παρασκευή
4:00-5:00μ.μ Φαρτούνοβ Βασίλης 99291417
ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ
2:30 – 4:30μ.μ
9:30 – 11:30π.μ
Φαρτούνοβ Βασίλης 99291417

ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝO ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ BEACH TENNIS

Beach tennis
Fartani clup Αυγόρου
ΔΕΥΤΕΡΑ & ΠΕΜΠΤΗ 5:30 -6:30μ.μ Φαρτούνοβ Βασίλης 99291417

ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝO badminton

B ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 9:30 – 11:00π.μ Σίμοβα Μαρία 99974558

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΝΔΥΝΑΜΩΣΗΣ VOLLEY ΘΟΙ ΑΥΓΟΡΟΥ

ΤΕΧΝΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΑΥΓΟΡΟΥ
Τετάρτη 2:00 – 3:30μ.μ Παύλος Κωνσταντίνου 99125625

ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΚΟΛΥΜΠΙ

ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ
ΧΩΡΙΟ PANTHEA
ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ
ΤΡΙΤΗ
&
ΠΑΡΑΣΚΥΗ
5:30 – 6:30μ.μ Μαρία Σίμοβα 99974558

ΕΝΗΛΙΚΕΣ

ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ

Δημοτικό Σχολείο Δερύνειας Γ: Δευτέρα
& Πέμπτη
7:30 – 8:30μ.μ Βασίλης Φαρτούνοβ 99291417
Δημοτικό Σχολείο
Αυγόρου  Β
Δευτέρα
&
Πέμπτη
7:30 – 8:30μ.μ Μαρία Παρπούνα 96554566
Δημοτικό Σχολείο
Δασάκι Άχνας
Pilates
Δευτέρα
&
Πέμπτη
6:00 – 7:00μ.μ Μαρία Παρπούνα 96554566
Δημοτικό Σχολείο Ξυλοφάγου Α΄ Τρίτη
& Παρασκευή
6:30 – 7:30μ.μ Βασίλης Φαρτούνοβ 99291417
SUCCESS SCHOOL
OF DANCE
ΑΥΓΟΡΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ
&
ΤΕΤΑΡΤΗ
7:45- 8:30 π.μ
8:30 – 9:15π.μ
Μαρία Παρπούνα 96554566
ΣΚΕ ΒΡΥΣΟΥΛΕΣ Δευτέρα
& Πέμπτη
8:00 – 9:00π.μ Βασίλης Φαρτούνοβ 99291417
ΛΕΣΧΗ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ
ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Τρίτη
&Πέμπτη
8:00 – 9:00π.μ Μαρία Παρπούνα 96554566

Σ.Κ.Ε – ΙΔΡΥΜΑΤΑ - ΛΕΣΧΕΣ

ΙΔΡΥΜΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΛΙΟΠΕΤΡΙ Τρίτη & Παρασκευή 8:00 – 9:30π.μ Σίμοβα Μαρία 99974558
ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΒΒΙΩΝ – ΑΥΓΟΡΟΥ Τετάρτη 11:20 – 12:00π.μ Παύλος Κωνσταντίνου 99125625
ΣΚΕ ΛΙΟΠΕΤΡΙ Δευτέρα
10:20 – 11:05π.μ
Τετάρτη
9:30 – 10:15π.μ
Παύλος Κωνσταντίνου 99125625
ΣΚΕ ΑΥΓΟΡΟΥ- ΠΟΤΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΠΙΑ ΜΟΝΟΙ Τετάρτη & Πέμπτη 10:15– 11:15π.μ Παύλος Κωνσταντίνου 99125625
ΚΟΙΝΟΤΙΚΟ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟ ΦΡΕΝΑΡΟΥ Τρίτη & Παρασκευή 9:30 – 10:30π.μ Παύλος Κωνσταντίνου 99125625
Σ.Κ.Ε ΟΡΜΗΔΕΙΑΣ Δευτέρα &
Τετάρτη
9:30 – 10:15π.μ
9:00- 9:45π.μ
Μαρία Παρπούνα 96554566
Κ.Ε.ΠΑ Τρίτη & Παρασκευή 10:00 – 11:00π.μ Βασίλης Φαρτούνοβ 99291417
ΚΕΝΤΡΟ ΥΠΕΡΥΛΙΚΩΝ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΥΠΕΡΥΛΙΚΩΝ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ
Τρίτη & Πέμπτη
Παρασκευή
9:00 – 10:00π.μ
9:00 – 10:00π.μ
Μαρία Παρπούνα
Μαρία Παρπούνα
96554566
96554566
ΣΚΕ ΔΑΣΟΥΣ ΑΧΝΑΣ
ΚΕΝΤΡΟ ΝΕΩΤΗΤΑΣ
Τετάρτη
Δευτέρα
10:00 – 10:45π.μ
10:30 – 11:15π.μ
Μαρία Παρπούνα 96554566
ΣΚΕ ΣΩΤΗΡΑΣ
ΑΙΘΟΥΣΑ ΚΑΤΗΧΗΤΙΚΩΝ ΣΥΝΑΞΕΩΝ
Τρίτη & Παρασκευή 8:30 -9:30π.μ Γερμανού Μαρία 99765611
ΣΚΕ ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ Δευτέρα& Πέμπτη 8:20 – 9:20π.μ Γερμανού Μαρία 99765611
ΣΚΕ ΒΡΥΣΟΥΛΕΣ Τρίτη & Παρασκευή 9:45 – 10:45μ.μ Γερμανού Μαρία 99765611
ΚΕΝΤΡΟ ΥΠΕΡΥΛΙΚΩΝ ΔΕΡΥΝΕΙΑΣ Τετάρτη ΠΕΖΟΠΟΡΙΑ
8:30 – 9:30π.μ
Σίμοβα Μαρία 99974558
ΣΚΕ ΞΥΛΟΤΥΜΟΥ Δευτέρα & Τετάρτη
& Πέμπτη
6:00 – 7:00μ.μ Σίμοβα Μαρία 99974558
ΠΡΟΤΥΠΟ ΚΕΝΤΡΟ
ΦΡΟΝΤΙΔΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗΣ ΣΩΤΗΡΑ
Τετάρτη &
Παρασκευή
2:00 – 2:30μ.μ
2:30 – 3:00μ.μ
Γερμανού Μαρία 99765611
ΦΑΡΟΣ  ΖΩΗΣ Δευτέρα& Πέμπτη 2:30 – 3:30μ.μ Σίμοβα Μαρία 99974558
ΚΑΤΗΧΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΞΕΙΣ
ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ
ΤΕΤΑΡΤΗ 6:15 – 6:45μ.μ Παύλος Κωνσταντίνου 99125625

ΠΡΟΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

ΑΓΟ - ΠΡΟΔΗΜΟΤΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ

ΝΗΠ. Η ΠΑΡΕΑ ΜΑΣ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ
Δευτέρα& Πέμπτη 8:30 – 10:00π.μ  Σίμοβα Μαρία 99974558
ΝΗΠ. Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ ΦΡΕΝΑΡΟΣ Τρίτη   & Πέμπτη 10:15 -11:00π.μ Μαρία Παρπούνα 96554566
ΑΝΔΡΕΑΔΕΙΟΣ
ΞΥΛΟΦΑΓΟΥ
Τρίτη  & Παρασκευή 9:45 –  11:15π.μ  Σίμοβα Μαρία 99974558
Los Amicos
ΛΙΟΠΕΤΡΙ
Δευτέρα & Πέμπτη 9:30 – 11:00π.μ Γερμανου Μαρία 99765611
ΠΑΙΔΙΚΟΙ ΑΝΤΙΛΑΛΟΙ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ
Δευτέρα & Πέμπτη 11:15 – 12:00π.μ Γερμανου Μαρία 99765611
ΚΙΒΩΤΟΣ
ΣΩΤΗΡΑ
Τρίτη & Παρασκευή 11:00- 12:30π.μ Γερμανου Μαρία 99765611
ΔΙΑΜΑΝΤΑΚΙΑ Δευτέρα & Πέμπτη 11:30 – 13:00π.μ Παύλος Κωνσταντίνου 99125625
ΚΑΜΕΛΙΝΟ
ΣΩΤΗΡΑ
ΒΡΕΦΟΠΑΙΔΟΚΟΜΙΚΟΣ
ΣΤΑΘΜΟΣ
ΣΚΕ ΦΡΕΝΑΡΟΥ
Τρίτη & Παρασκευή
Δευτέρα& Πέμπτη
10:45 – 11:30π.μ
9:30- 10:15π.μ
Παύλος Κωνσταντίνου
Παύλος Κωνσταντίνου
99125625
99125625
ΑΡΚΟΥΔΙΝΟΣ
ΔΕΡΥΝΕΙΑ
Δευτέρα& Πέμπτη 10:15 – 11:00π.μ  Σίμοβα Μαρία 99974558
ΠΡΟΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΚΕ
ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ  ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ
ΣΩΤΗΡΑ
Δευτέρα& Πέμπτη 10:45 – 11:45π.μ Βασίλης Φαρτούνοβ 99291417
Β ΚΟΙΝ. ΣΤΑΘΜΟΣ
ΑΥΓΟΡΟΥ
Τρίτη & Πέμπτη 11:15 – 12:00π.μ Μαρία Παρπούνα 96554566
ΝΗΠ. ΜΑΝΟΥΛΑ
ΠΑΡΑΛΙΜΝΙ
Τρίτη  & Παρασκευή 11:15 – 12:15π.μ Βασίλης Φαρτούνοβ 99291417